Ogród- wyposażenie

bulee

Ogród- wyposażenie

Postautor: bulee » 29 maja 2018, o 22:00

W tym roku kupiłam sobie ogródek działkowy i powoli zaczynam go wyposażać. Wiem, że na pewno potrzebny będzie wąż ogrodowy https://www.castorama.pl/inspiracje-i-p ... atura.html , jakieś zraszacze itd do roślinek. A co jeszcze jest takie niezbędne co przyda mi się już teraz i nie obejdzie się bez tego?

kolarzykk

Re: Ogród- wyposażenie

Postautor: kolarzykk » 17 cze 2018, o 23:09

Myślę że łopata i grabie są niezbędne

Kkredzit
Kontaktowanie:

Postautor: Kkredzit » 18 cze 2018, o 10:44

Moim zdaniem warto zainwestować w kosiarki elektryczne. Obecnie na rynku występuje wiele ich rodzai więc myślę, że każdy znalazłby coś dla siebie. Ja ostatnio zainwestowałem w kosiarkę spalinową NAC, która pozwala pozbyć się w szczególności wysokiej i gęstej trawy, gdzie zwykła kosiarka by sobie nie poradziła.

Temi_edyta

Postautor: Temi_edyta » 19 cze 2018, o 12:36

Moja Droga, przede wszystkim jakaś ławeczka. Jeśli ma być to ogród do odpoczynku, musisz mieć na czymś usiąść i się zrelaksować. Pytanie, jak duży jest ogród i czy potrzebny będzie Ci komplet krzeseł ze stołem. Jeśli to ogródek warzywny, rzeczywiście skup się na wężach i zraszaczach. Przydadzą się też podstawowe narzędzia: szpadel, wiaderko. Ogród to nie tylko piękne roślinki, ale także chwasty, których należy się pozbyć i najlepiej robić to ręcznie. Roundup sprawdzi się na chwasty w kostce brukowej czy płytach chodnikowych. Jeśli masz takie w ogrodzie, warto regularnie traktować zbędne rośliny tym właśnie środkiem. Byłoby dobrze, gdybyś zainwestowała w nowe rośliny. Zarówno kwiaty, warzywa czy iglaki. Pamiętaj jednak, że każda roślina ma swoją porę sadzenia, więc warto tego dopilnować, żeby pieniądze wydane w ogrodniczym czy na targu nie przepadły.

Z czasem będziesz mogła zainwestować w pergole, aby pnące rośliny mogły znaleźć swoje miejsce. Powodzonka! Możesz podzielić się zdjęciami, chętnie zobaczę, jak sobie poradziłaś :)

karnacja

Postautor: karnacja » 27 cze 2018, o 20:37

Według mnie elementem obowiązkowym jest ławka bądź drewniana huśtawka ogrodowa https://www.edinos.pl/hustawki-ogrodowe-na przykład coś w tym stylu. Dobrze jest mieć gdzie usiąść po całym tygodniu pracy i spokojnie napić się kawy lub czegoś mocniejszego haha ;)

Frydolin

Postautor: Frydolin » 27 cze 2018, o 20:57

Niedawno zakonczylem budowe domu, teraz planuje stworzyc piękny ogród, jednak nie znam sie na tym i potrzebuje pomocy. Długo szukałem ciekawej oferty i znalazlem http://zielonesalony.pl/nawadnianie-ogrodow/ , wydaje sie naprawde interesująca. Ich projekty robią na mnie wrazenie.

palman2331

Postautor: palman2331 » 28 cze 2018, o 13:12

Myślę, że warto w tej kwestii doradzić się jakiegoś specjalisty. Moim zdaniem to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
.. jak to się dzieje, że jeden ma w życiu wiatr we włosach, a drugi wiatr w oczy?

mared434

Postautor: mared434 » 28 cze 2018, o 18:57

Chciałbym Wam polecic strone http://ogrodyhortus.com.pl/projektowanie-ogrodow-lodz/ , poniewaz uwazam ze maja swietna oferte dotyczacą ogrodów . Sam skorzystałem z ich usługi i jestem bardzo zadowolony z efektów koncowych ich pracy. Wszystko zrobione perfekcyjnie, na njawyzszym poziomie.

benzynowy

Postautor: benzynowy » 28 cze 2018, o 20:37

Myślę że takie podstawowe narzędzia typu łopata czy grabie na pewno się przydadzą

Bizneswoman

Postautor: Bizneswoman » 29 cze 2018, o 10:01

Sklepów z wyposażeniem do ogrodu i domu mamy mnóstwo, ale niewiele z nich oferuje jednocześnie karmy dla zwierząt, akcesoria samochodowe, czy inne podobne elementy. W Seltrade.pl za to kupicie wszystko, w tym wyposażenie ogrodowe, takie jak wiklinowe osłonki czy koszyki, karmy psie i wiele więcej.