Kantor Kryptowalut

MakerTaker

Kantor Kryptowalut

Postautor: MakerTaker » 22 mar 2018, o 15:08

Kto: Firma Flyingatom Sp. z o.o.
501-801-531 lub 501-801-532
e-mail biuro@flyingatom.com
Gdzie:

-Częstochowa*
-Gdańsk
-Gdynia
-Katowice
-Kraków
-Lublin*
-Łódź*
-Olsztyn*
-Poznań
-Warszawa
-Wrocław
Ponadto oferujemy dojazd do klienta na terenie całej Polski !.
(*przedstawiciel)
Ile to kosztuję ?
Powyżej kwoty 5000 pln - 3%
Poniżej kwoty 5000 pln - 5%
Jak wygląda transakcja ?

Są dwie możliwości ;
1.Umawiasz się telefonicznie na wybraną godzinę w ciągu dnia w godzinach pracy biura co pozwoli uniknąć ci czekania w razie jakiejkolwiek kolejki.
Po wejściu do biura otrzymujesz adres portfela na który wysyłasz BTC, gdy mamy potwierdzenie wyceniamy* wyliczamy prowizję i dajemy ci gotówkę do ręki wraz z pokwitowaniem.
(Cena BTC ustalana jest po głębokości rynku wdg giełdy BitMarket.pl)
W przypadku zakupu- Podajesz cene za jaką chciałbyś kupić, liczymy pieniądze jeżeli wszystko się zgadza i akceptujesz kurs oraz ilość BTC wysyłamy je na twoj portfel.
2.Piszesz na adres e-mail biuro@flyingatom.com tam ustalamy cenę i po transakcji wysyłamy kod odbioru z którym udajesz się do punktu po odbiór gotówki.

Na rynku kryptowalut działamy już od 2 lat, jesteśmy rzetelną firmą z reputacją zarejstrowaną w KRS, ponadto Prowadzimy szkolenia w tematyce Bitcoina oraz kryptowalut.

Tremoks22

Re: Kantor Kryptowalut

Postautor: Tremoks22 » 24 mar 2018, o 00:30

Czy to jest legalne?

Roman40

Postautor: Roman40 » 26 lut 2019, o 21:59

Handel kryptowalutami jako taki jest legalny, ale trzeba sprawdzać oczywiście legalność samego portalu/kantoru. Najpewniej obracać kryptowalutą w kantorze, który oferuje też inne, będące realnie w obiegu waluty. Niemniej jednak ja się w to nie bawię, po prostu nie mam przekonania do samej waluty która nie występuje jako banknot czy bilon. Kantor online służy mi do przewalutowań PLN na EUR, USD, czasem GBP. To jest korzystne rozwiązanie jako alternatywa dla kantoru tradycyjnego. Nie ponoszę kosztu wygórowanego spreadu i kursy są lepsze a więc oszczędzam.

maciejka

Postautor: maciejka » 30 mar 2019, o 12:50

Sama korzystam z kantoru online https://www.pluskantor.pl/ Przydaje się podczas przewalutowania środków na konicie, np. podczas przelewów za granicę. Nie zawsze mam czas aby korzystać z kantoru stacjonarnego, natomiast ten internetowy jest cały czas na bieżąco z wartościami walut :)