Strona 1 z 2

Pozycjonowanie

: 5 lut 2018, o 16:26
autor: kasiama
Nie za bardzo jestem rozeznana w tym tamacie ale podpowiedziano mi że pozycjonowanie przyda się mojej stronie. Z racji, ze się na tym nie znam potrzebuje pomocy kogoś doświadczonego. Kogo możecie mi polecić?

Re: Pozycjonowanie

: 5 mar 2018, o 01:31
autor: ciopas
To wiadomo, że teraz pozycjonowanie jest konieczne żeby strona Twojej firmy była widoczna. No tez tutaj rolę gra sama nazwa https://nazwane.pl/pl/grupy-nazw/5,17,26 bo jak jest chwytliwa i wpadająca w ucho, to wiele wiele ułatwia :)

Re: Pozycjonowanie

: 20 mar 2018, o 05:41
autor: larisa22
Pozycjonowanie rzeczywiście jest bardzo ważne, jednak uważam że istotniejsza jest reklama w social media

Re: Pozycjonowanie

: 23 mar 2018, o 00:53
autor: kolos
Pozycjonowanie to teraz kluczowa sprawa, nei wyobrazam sobei bez tego prowadzic jakakowliek strone. Ale do etgo tez jest potrzebna dobra, chwytliwa nazwa firmy https://nazwane.pl/pl/renaming/13,17,28

Re: Pozycjonowanie

: 18 maja 2018, o 11:00
autor: Paulina55
Pozycjonowanie to aktualnie faktycznie kluczowe działanie w Internecie, które wpływa na pozyskanie potencjalnych klientów. Ja nie ograniczałabym się jednak wyłącznie do niego. Coraz większą popularnością cieszy się też np. reklama w Social Mediach. Można poczytać o niej na https://www.ideoforce.pl/oferta/social-media/. Pozwala ona na stałą komunikację z klientami, zachęca ich do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług oraz ułatwia budowanie atrakcyjnego wizerunku marki.

Re: Pozycjonowanie

: 26 maja 2018, o 14:31
autor: kolos
https://vindicat.pl/baza-wiedzy/kiedy-s ... k-zaoczny/ Jeśli chodzi o windykację to uważam, że warto wybrać sprawdzoną firmę, np. jak Vindicat.

Re: Pozycjonowanie

: 29 maja 2018, o 08:54
autor: sikora
Bardzo dobrym rozwiązaniem może się okazać funkymedia. Jest to agencja marketingowa, która od lat istnieje na rynku. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie czy marketing internetowy to zdecydowanie warto się do nich zgłosić. Jestem pewna, że będziesz zadowolona.

Re: Pozycjonowanie

: 6 lip 2018, o 10:14
autor: Bizneswoman
Trudno się dziwić, że tak wiele osób wybiera pozycjonowanie jako swoją główną metodę reklamy. Z korzyści, jakie daje możemy wymienić: - poznanie potrzeb klienta,
- uwidocznienie swojego sklepu i przekazanie klientom komunikatu, że istniejemy,
- budowanie pozytywnego wizerunku,
- zwiększenie ruchu na stronie.
Te pozytywy sprawiają, że agencje typu http://www.pozycjonowanie.wroclaw.pl/ mają mnóstwo zleceń od przeróżnych firm.

Re: Pozycjonowanie

: 3 sie 2018, o 20:00
autor: murlok
Musze powiedzieć, że dość sporo korzystam z pozycjonowania, głównie dlatego, że mam do wypozycjonowania trudne frazy, nie mogę więc korzystać ze słabych firm i zgłaszam się wyłącznie do agencji interaktywnej https://solv.pl aby efekty był jak najszybciej widoczne.

Re: Pozycjonowanie

: 10 sie 2018, o 09:32
autor: Magnificent
Dziwi mnie, że wszyscy polecacie firmy o których nigdy nie słyszałem a nikt nie podał jako przykład jednej z wiodących agencji SEO i SEM w Poznaniu, a mianowicie Semrevo. Zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych i oraz działaniami na rzecz rozwoju biznesu w internecie.