Wystrój wnętrz

toddler00

Re: Wystrój wnętrz

Postautor: toddler00 » 28 sty 2019, o 10:46

Na początku tego roku zdecydowałem się na zmianę wystroju wnętrza mojego mieszkania. Początkowo byłem zdecydowany jedynie na zmianę koloru ścian jednak później postanowiłem również kupić nowe meble. Nie potrafiąc wybrać odpowiedniej aranżacji zacząłem przeglądać przeróżne witryny. Niestety z czasem doszedłem do wniosku, że sam sobie z tym nie poradzę i będzie potrzebny projektant wnętrz pomorskie. Znacie jakiegoś sprawdzonego i godnego polecenia specjalistę, który pomoże mi zaaranżować moje wnętrze?

GoodWife

Postautor: GoodWife » 30 sty 2019, o 09:54

Samemu taniej się tym zająć :)

Kazia

Postautor: Kazia » 2 lut 2019, o 19:22

Nie potrzebuję projektanta wnętrz, by moje mieszkanie było gustowne i ciepłe. Pewnie, że kiedyś nie miałam takiej wiedzy w urządzaniu jak mam teraz, ale nabyłam jej dzięki przeglądaniu blogów i stron z dodatkami. Moda zmienia się każdego roku, trzeba być więc na bieżąco. Weźmy na przykład takie nowoczesne obrusy https://crata.pl/ . Tu już nie wystarczy dobre wzornictwo, choć mają tu chyba najlepsze (wszystko zaprojektowane przez polskich projektantów). Trzeba również dobrych tkanin i z pewnością takie tutaj znajdziecie.

toddler00

Postautor: toddler00 » 6 lut 2019, o 13:16

Szukam firmy, która posiada w ofercie meble na zamówienie warszawa. Zależy mi na umeblowaniu pokoju gościnnego, pokoju biurowego oraz korytarza. Szukam mebli wykonanych z ciemnego drewna, najlepiej dębowego. Jeśli znacie sprawdzone i godne polecenia firmy, które spełniają moje wymagania to proszę o kontakt, pozdrawiam.

pallia

Postautor: pallia » 7 lut 2019, o 15:56

Hejka. Poszukuję dobrego sklepu z meblami do hoteli... Korzystaliście kiedyś z tego typu usług i możecie coś doradzić? Ja się zastanawiam w tym momencie nad ofertą Focus Contract. Co o tym uważacie?
Zastanawiam się, czy ci, którzy mówią, że "lepiej kochać i stracić, niż nigdy nie kochać", kiedykolwiek utracili ukochaną osobę.

krak

Postautor: krak » 7 lut 2019, o 19:59

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.
Ludzie taneczni więcej potrafią zrozumieć jedno drugie.

Marian11

Postautor: Marian11 » 15 lut 2019, o 21:35

Najlepsze meble tylko w sklepie https://www.edinos.pl/gluszyca Dodadzą uroku i animuszu każdemu wnętrzu. Wszystko konkretne i profesjonalne.