Wystrój wnętrz

vampire95

Wystrój wnętrz

Postautor: vampire95 » 6 sty 2018, o 14:12

Hejka :)
Czy macie może jakieś doświadczenia w urządzaniu domu w stylu nowoczesnym? Chcę trochę odświeżyć swoje mieszkanie i wymieniam dosłownie wszystkie meble na jakieś nowocześnie. Ogólnie nie chcę korzystać z porad projektanta wnętrz, bo jak to dobrze zrobię po swojemu, to będę z tego miał dużo większą frajdę :) Póki co zastanawiam się nad wyborem sklepu meblowego z obszaru Krakowa, który ma dobrą ofertę nowoczesnym mebli. Poszperałem trochę w Internecie, popytałem znajomych i na ten moment wychodzi mi, że jedną z ciekawszych ofert ma sklep http://www.meblelargo.pl/ Co myślicie o ich ofercie? Czy Waszym zdaniem jest ona warta uwagi? Po zdjęciach widzę, że prezentuje się to wszystko naprawdę całkiem przyzwoicie :)
I zawsze się zastanawiam, że chyba nie ma na tym świecie nic bardziej przerażającego dla człowieka niż on sam

Longina

Re: Wystrój wnętrz

Postautor: Longina » 31 sty 2018, o 14:11

Na początku myślałam, że urządzanie wnętrza to dość łatwa sprawa, ale jednak musieliśmy skorzystać z porad projektantki wnętrz.

kasiama

Postautor: kasiama » 6 lut 2018, o 14:26

A ja lubię robić takie rzeczy na własną rękę. Zawsze znajdę w sieci jakieś inspiracje. Ostatnio bardzo spodobały mi się ramy aluminiowe do obrazów i plakatów: http://galeriaram.pl/ramy-alumiowe/. Planuję zamówić taką ramę do korytarza - myślę, że efekt będzie bardzo ciekawy.

Kkredzit
Kontaktowanie:

Postautor: Kkredzit » 7 lut 2018, o 13:18

Dla mnie najważniejszym w trakcie urządzania mieszkania są dobrej jakości materiały, a przede wszystkim farby. Tym bardziej jeśli mamy dzieci powinniśmy zadbać, aby ściany długo były czyste. Malowanie ścian nie jest prostym zadaniem, dlatego można sięgnąć po agregaty malarskie. Pozwalają one na szybkie i dokładne pokrycie kolorem pożądanej powierzchni oraz łatwe pomalowanie trudno dostępnych miejsc.

maciejka

Postautor: maciejka » 7 lut 2018, o 20:45

Czy również uważacie, że aranżację wnętrz dobrze jest powierzyć profesjonalistom? Na rynku nie brakuje firm specjalizujących się w projektowaniu przestrzeni. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu/projektant-architekt-wnetrz/ z Krakowa (firma, działa również na terenie Katowic).

Dżodżo

Postautor: Dżodżo » 14 lut 2018, o 12:09

Ja sama najchętniej urządzam wnętrza, inspiruje się gotowymi rozwiązaniami znalezionymi w necie

szybkii

Postautor: szybkii » 14 lut 2018, o 15:59

Moja żona w wolnym czasie zajmuje się urządzaniem naszego mieszkania, inspiracji szuka w różnych katalogach i czasopismach.

Roberto09

Postautor: Roberto09 » 16 lut 2018, o 10:47

Urządzenie wnętrza nie jest wcale taką prostą sprawą tym bardziej jeśli chcemy wymienić wszystko, również meble. Musimy pamiętać o tym, aby wybierać jak najbardziej praktyczne rzeczy. Równie ważnym aspektem jest jakość. Warto czasem zainwestować w dany mebel i mieć pewność, że za 5 lat nie będzie trzeba znowu wymieniać.