Strona 1 z 1

Spotkanie firmowe w Krakowie

: 31 gru 2017, o 11:44
autor: arturk
Doradzicie jakieś dobre miejsce na spotkanie firmowe w Krakowie?

Re: Spotkanie firmowe w Krakowie

: 2 sty 2018, o 08:58
autor: Doniec
Może byc pod Krakowem? Ale za to z dobrym dojazdem? Bo pod miastem w Zamku w Przegorzałach znajduje się bardzo dobra restauracja, ktora specjalizuje się właśnie w organizacji imprez firmowych. U Ziyada:
http://www.uziyada.krakow.pl/pl/klienci ... zy_firmowe
Na stronie jest oferta.

Na miejscu jest mozłiwosć zarezerwowania sobie noclegu jeśli w spotkaniu biorą udział osoby dojeżdżające.

Re: Spotkanie firmowe w Krakowie

: 29 sty 2018, o 00:18
autor: kolos
Jak chcecie zorganizowac spotkanie biznesowe na poziomie w Krakowie, to polecam Wam Starą Zajezdnie. Wszystko będziecie mieli na tip top :)

Re: Spotkanie firmowe w Krakowie

: 13 kwie 2018, o 14:45
autor: Ailis
Wyjęcie sali konferencyjnej w mieście jest dość kosztowne, radziłabym rozejrzeć się za salami poza miastem - można trochę zaoszczędzić. Konferencję można zorganizować w pięknym miejscu gdzie mają domki letniskowe nad jeziorem warto sobie je sobie zobaczyć. Sama ich oferta jest atrakcyjna. Miejsce jest urokliwe i dobrze zlokalizowane. Myślę, że Ci się spodoba.

Re: Spotkanie firmowe w Krakowie

: 5 maja 2018, o 23:53
autor: BanikOstr
My spotykamy się w Szczecinie.

Re: Spotkanie firmowe w Krakowie

: 30 cze 2018, o 20:50
autor: mared434
Chciałbym Wam polecic restauracje, ktora uwielbiam. Kazdy z nas lubi dobre jedzenie, ktore zachwyca samkiem orazy wygladem. Dlatego chcialbym Wam polecic https://www.oranzeria-restauracja.pl/imprezy/wesela , poniewaz uwazam, iz jest to najlepsza restauracja w Lublinie. W lokalu panuje bardzo przyjemna atmosfera, a ich jedzenie jest przepyszne !

Re: Spotkanie firmowe w Krakowie

: 5 lip 2018, o 08:24
autor: bogdan998
Moja firma zawsze spotyka się na takich spotkaniach w Kołobrzegu. Tam jest bardzo dobry klimat dla takich spotkań , a na dodatek wieczorem na wodę można pójść.

Re: Spotkanie firmowe w Krakowie

: 30 paź 2018, o 11:36
autor: Bizneswoman
W Krakowie mówisz? A na czym Ci zależy - smacznym jedzeniu, zrobieniu wrażenia, a także na spokoju i atmosferze sprzyjającej rozmowom na poziomie? To myślę, że powinieneś zainteresować się Szarą Gęsią https://szarages.com/ na Rynku. Masz tam polską kuchnię w innej odsłonie i wszystko to, o czym pisałam wcześniej.

Re: Spotkanie firmowe w Krakowie

: 9 lis 2018, o 15:15
autor: Bizneswoman
Hej, ja szukałam podobnego miejsca w Warszawie dla mojego szefa i wiecie co? Bubbles Bar Warszawa wypadł świetnie! Obsługa na poziomie, miła atmosfera, doskonale skomponowane dania i smaki, a nade wszystko fajny wystrój. My bez wątpienia chętnie wrócimy do tego miejsca, nie tylko na biznesowe spotkanie, ale też i rodzinne.