Re: Sala na szkolenia

marco0

Postautor: marco0 » 22 gru 2016, o 12:50

Jeśli chodzi o sale konferencyjne w Warszawie to z kilkoma współpracowałem. Najlepiej pod względem lokalizacji, obsługi i rozwiązań technologicznych wypada ta sala i-viewmeetings.pl/. To właściwie całe centrum konferencyjne w samym centrum stolicy. Umożliwiają dostosowanie układu sal do spotkania i liczby uczestników. Co równie ważne, mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt (ekrany, nagłośnienie, projektory) oraz zapewniają kompleksową obsługę. W przypadku konferencji międzynarodowych, można skorzystać z usługi tłumaczenia symultanicznego. Ja z tego właśnie korzystałem i byłem w pełni zadowolony, podobnie jak uczestnicy organizowanych przeze mnie konferencji. Za kilka miesięcy planujemy szkolenia, które ponownie odbędą się w tych salach. Myślę, że kolejny raz doskonale sprostają naszym oczekiwaniom.

borgia

Postautor: borgia » 4 maja 2017, o 09:06

Zna ktoś z Was może jakiś namiar na takie specjalistyczne sale komputerowe na szkolenia w Warszawie? Chodzi mi o sale w takim standardzie jak jest opisany na tej stronie: karieramanagera.pl/uslugi/sale-specjalistyczne-komputerowe-7ndash-co-to-tak-naprawde-oznacza

Tomcio1

Postautor: Tomcio1 » 5 cze 2017, o 15:15

No to przecież masz tam podaną firme.
____
liny dźwigowe

kolos

Postautor: kolos » 29 cze 2018, o 17:45

Warto się przejść jak-nazwac-firme.pl/po-co-rejestrowac-znaki-towarowe-i-kiedy-przy-nazwie-mozna-umiescic-r-w-kolku/