Szkolenia finansowe

Arogancja

Szkolenia finansowe

Postautor: Arogancja » 24 lut 2016, o 10:22

Witam,
jestem zainteresowana odbyciem szkolenia z zakresu sprawozdawczości finansowej i chciałabym poznać zdanie kogoś, kto ma już takie za sobą. Jaką rzetelną firmę szkoleniową powinnam się zainteresować? Cena nie ma dla mnie znaczenie, zależy mi na tym żeby szkolenie było prowadzone przez fachowców, najlepiej w niewielkich grupach szkoleniowych. Będę wdzięczna za każdy namiar, stronę internetową, adres, nazwiska, cokolwiek. Póki co upatrzyłam sobie interesującą ofertę na http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/audyt-finansowy,89/ , ale nie wiem nic o tej firmie, zawsze miałabym trochę więcej pewności, gdybym poznała opinię kogoś, kto z nimi wpsółpracował. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

rafiok11

Re: Szkolenia finansowe

Postautor: rafiok11 » 7 kwie 2016, o 14:14

A Twoja firma nie robi takich szkoleń? Jesli nie masz jeszcze w tym doświadczenia to radziłbym sie zahaczyć o jakąś większą i uczyć się w praktyce :)

KarolinaNowak

Postautor: KarolinaNowak » 29 maja 2016, o 18:03

Przyznam szczerze, że tego rodzaju szkolenia są na pewno bardzo ciekawe. Myślę jednak, że żaden pracodawca nie może zapomnieć także o takich, wiążących się z PPOŻ czy BHP, jak z oferty nofire.pl . Bezpieczeństwo pracowników przede wszystkim i choć tematyka może wydawać się nieciekawa, warto się dowiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę, aby np. nie ulec wypadkowi.

adik356

Postautor: adik356 » 3 cze 2016, o 20:51

Arogancja zerknij na te szkolenia finansowe - prowadzone przez doświadczonych trenerów, których celem jest nie tylko przedstawienie teorii, ale i nauka praktycznego wykorzystania informacji zdobytych na szkoleniu.

adam_2zero

Postautor: adam_2zero » 7 cze 2016, o 13:37

Cenione szkolenia z zakresu finansów ma też w ofercie szkolenia-semper.pl. Szkolenia są organizowane w różnych miastach, więc może akurat ich oferta Cię zainteresuje.

ZbuJacek

Postautor: ZbuJacek » 13 gru 2016, o 13:47

Każde szkolenia szkoleniebhp.com.pl/oferta/obsluga-bhp-i-ppoz/ są przydatne.

olek.kowal

Postautor: olek.kowal » 9 lut 2018, o 21:49

Co do szkoleń, to każda firma w czymś się specjalizuje, najlepiej podzwonić i popytać, jaki zakres obejmują kursy bhp.

bialyk

Postautor: bialyk » 25 lut 2018, o 14:55

Ile może trwać szkolenie bhp?

danio994

Postautor: danio994 » 10 kwie 2018, o 14:36

Ja mam pokrewny temat... Czy dacie radę polecić mi jakiś sprawdzony kurs języka rosyjskiego? Czy sądzicie, że ta nauka języka rosyjskiego online jest ok?
Czy jest ktoś, kto się nie kurczy, kiedy wspomina własną przeszłość?

johnson83

Postautor: johnson83 » 14 kwie 2018, o 05:46

Myślę, że jeśli nie zmarnuje dużo czasu Nauka jest interesująca.

Arogancja pisze:Witam,
jestem zainteresowana odbyciem szkolenia z zakresu sprawozdawczości finansowej i chciałabym poznać zdanie kogoś, kto ma już takie za sobą. Jaką rzetelną firmę szkoleniową powinnam się zainteresować? Cena nie ma dla mnie znaczenie, zależy mi na tym żeby szkolenie było prowadzone przez fachowców, najlepiej w click here niewielkich grupach szkoleniowych. Będę wdzięczna za każdy namiar, stronę internetową, adres, nazwiska, cokolwiek. Póki co upatrzyłam sobie interesującą ofertę na http://www.academyofbusiness.pl/pl/szko ... ansowy,89/ , ale nie wiem nic o tej firmie, zawsze miałabym trochę więcej pewności, gdybym poznała opinię kogoś, kto z nimi wpsółpracował. Z góry dziękuję za odpowiedzi!