prawo i bezpieczeństwo narodowe

m.bzyku

prawo i bezpieczeństwo narodowe

Postautor: m.bzyku » 2 mar 2013, o 10:28

witam
Czy warto łączyć studiowanie prawa z drugim kierunkiem - bezpieczeństwem narodowym? Czy daje to lepsze perspektywy pracy, albo inaczej - czy ten drugi kierunek w ogóle coś daje w kwestii przyszłego zatrudnienia? Chodzi mi głównie o rynek pracy w woj. podkarpackim, ale nie tylko. A może lepiej zamiast drugiego kierunku próbować robić jakieś praktyki? Jestem obecnie na II roku prawa i I bezpieczeństwa narodowego i zastanawiam się czy warto zrobić z tego bezpieczeństwa licencjat a na V roku prawa zająć się szukaniem praktyk w kancelarii czy lepiej rozglądnąć się za praktykami już teraz i kontynuować je przez kolejne lata studiów - rezygnując przy tym z tego drugiego kierunku.
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie dobre rady, zwłaszcza od tych którzy mogli mieć kiedyś podobny dylemat

Freya

Re: prawo i bezpieczeństwo narodowe

Postautor: Freya » 10 kwie 2013, o 21:39

Zgadzam się z przedmówcą. Zdecydowanie lepiej poświęcić więcej czasu zdobywaniu umiejętności prawniczych niż tracić czas na bezpieczeństwo narodowe. Jeżeli koniecznie chcesz studiować drugi kierunek, wybierz coś związanego z ekonomią.

jagoda12
Kontaktowanie:

Postautor: jagoda12 » 22 lis 2013, o 12:56

Wg mnie lepiej skupić się na jednym kierunku.
pozdrawiam

oleksy
Kontaktowanie:

Postautor: oleksy » 24 lut 2014, o 17:36

Dokładnie, lepiej wybrać jeden kierunek