Woda- zarobek, sprzątanie

wodnik69

Woda- zarobek, sprzątanie

Postautor: wodnik69 » 14 lip 2014, o 15:26

Witajcie to mój pierwszy temat

Jestem jeszcze nieletni (brakuje mi paru miesięcy do osiągnięcia pełnoletności) a są wakacje i chciałbym trochę zarobić. I tu nasuwa się moje pytanie, gdyż niedaleko mojego domu jest źródło wody oligoceńskiej i chciałbym ją roznosić w bloku ( w moim bloku jest wielu starszych ludzi którym mógłbym ją załatwiać) i w okolicznych jeżeli znaleźliby się chętni. Tylko czy jak wywieszę ogłoszenie w bloku i to, że chciałbym brać po 20gr od litra to czy już jest przestępstwo czy mogę pobierać taką stawkę. Jako nieletni nie mogę założyć firmy więc to jest mój problem.

Mój drugi problem to: jak plan z wodą nie wypali to chciałbym sprzątać mieszkania, tylko jak się ogłosić żeby nikt się nie przyczepił, że biorę za to pieniądze, bo jak napisałem wyżej jestem nieletni.

góry dzięki za pomoc, mam jeszcze mnóstwo innych pomysłów na zarobki ale te dwa są moimi głównymi.

kruppssa
Kontaktowanie:

Re: Woda- zarobek, sprzątanie

Postautor: kruppssa » 30 wrz 2017, o 13:17

Według mnie to nic złego że chciałbyś zarobić, jak dla mnie jest to świetne wyjście z Twojej sytuacji. Od młodego trzeba uczyć się samodzielności i pracy. Tylko pytanie skąd weźmiesz pieniądze na jakiś odkurzacz sprzątający ? Jeśli szukacie mega ofert to polecam, odkurzacz piorący Karcher możesz pożyczyć pieniądze od rodziców i później im spłacić. Od czegoś trzeba zacząć, to najlepszy odkurzacz to takiej pracy na rynku w Polsce.

asabert5
Kontaktowanie:

Postautor: asabert5 » 16 paź 2017, o 14:20

Też jestem zdania że to dobry pomysł.

Gardian

Postautor: Gardian » 1 mar 2018, o 18:59

Sprzątanie mieszkań to dobry pomysł na zarobek :) Jednak weź pod uwagę, że musisz mieć do tego naprawdę dobre detergenty i środki czyszczące. Najlepiej poszukaj na internecie, bo tam jest dużo taniej. Ja zawsze kupuję na www.zlotesklepy.pl bo mają duży wybór a ceny bardzo przystępne :) No a mam do wysprzątania dwa dwupiętrowe domy, także wiem co mówię ;)

kasiama

Postautor: kasiama » 6 lis 2018, o 15:17

Oprócz detergentów trzeba też mieć sprzęt odpowiedni. Na szczęście wszystko można znaleźć w internecie - na przykład na stronie sklepu internetowego https://www.emop.pl/. Produkty marki Rozenbal spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.