stalking/prześladowanie

girator

stalking/prześladowanie

Postautor: girator » 5 lut 2013, o 22:19

Witam,

Proszę o poradę. Mam problem, który dotyczy prześladowania mnie przez osobę niespokrewniona ze mną, która wykorzystuję swoje znajomości zawodowe do osobistej wendetty. Osoba ta obejmuje poważne stanowisko w instytucji państwowej. Po swojej stronie ma wysoko postawionych urzędników poprzez których wyciąga informacje na mój temat dając tym samy do zrozumienia, że jestem ciągle obserwowany. Osoba ta powołując się na urzędnika państwowego pozyskuje informacje o mnie dotyczące mojego posiadania itp. Daje mi do zrozumienia, że wie o każdym moim kroku...Trwa to już ponad dwa lata, swój problem zgłosiłem na policji, ale sprawa została umorzona. Powoli zaczynam wpadać w psychozę i czuje się bezradny. Boje się o swoją rodzinę, która nic nie wie o całej sytuacji. Przestałem pracować w swoim zawodzi ponieważ ciągle dostawałem informacje sms, które zawierały treści świadczące o tym, że jestem obserwowany.

zamierzam z tym pójść do prokuratury, ale nie wiem jak to wszystko przedstawić, czy to podlega po stalking?

proszę o jakieś sugestie

dziękuję bardzo

g

wojt

Re: stalking/prześladowanie

Postautor: wojt » 10 cze 2016, o 19:08

Witam, i jak autor posta rozwiazal ten problem?

nieznamsie
Kontaktowanie:

Re: stalking/prześladowanie

Postautor: nieznamsie » 12 cze 2016, o 10:31

Mialam podobną sytuację :( Straszne uczucie..