Pozbawienie wypłaty wychowawczego przez Urząd Miasta

Szaraczek21

Pozbawienie wypłaty wychowawczego przez Urząd Miasta

Postautor: Szaraczek21 » 26 lis 2009, o 18:51

Mam taki problem ponieważ mam bardzo trudną sytuacje materialną , nie dość tego 23 listopada dowiedziałam się że nie zostanie mi wypłacony zasiłek wychowawczy za miesiąc październik choć złożyłam wniosek w terminie !! Pani kierownik która obejmuje stanowisko w opiece społecznej tłumaczy się tym iż nie złożyłam wszystkich potrzebnych dokumentów jak to pani określiła na stary okres zasiłkowy i na nowy. A myk cały jest w tym iż nasz urząd zatrudnia sobie darmową siłę roboczą tzw.stażystów których nie nadzoruje przez co nie zostałam poinformowana przez tego pracownika o tym że muszę złożyć dwa wnioski na wychowawcze!! Dlaczego Ja mam ponosić konsekwencje za ich niedbałość i bałagan w papierach tym bardziej iż ciągle dzwoniłam i dopytywałam się czy aby na pewno jest wszystko w porządku.Ciągle byłam zbywana i informowana ze wszystko jest dobrze i jak będzie decyzja to zostanę poinformowana ! W jaki sposób mam wyegzekwować od Urzędu wypłacenie mi tego zasiłku skoro to nie z mojej winy było zaniedbanie.Wiem że mozna się odwołac od decyzji ale pani kierownik stanowczo odmówiła mi wydania decyzji o niewypłaceniu tego zasiłku na papierze z powodu jak to określiła braku pełnej dokumentacji?? Co mam zrobic w tej sytuacji jak walczyc z naszym Urzędem oni specjalnie oszukują ludzi i zwodzą a pozniej nasze pieniądze idą na ich premie to skandal, pomóżcie!!!