odzyskanie swojego wkładu w nową firmę

mysza2605

odzyskanie swojego wkładu w nową firmę

Postautor: mysza2605 » 19 paź 2009, o 23:55

Witam. Mam problem. W skrócie. Razem z przyszlym mezem otworzylismy studio urody - fryzjer, kosmetyka, solarium, sauna itp. Wklad byl poczatkowo na pol za kredyty, ktore wzielismy oboje (konsumpcyjne). Tylko, ze w tamtym okresie moja obecna tesciowa miala zalozona firme i najlatwiej bylo otworzyc nasze studio pod jej firma. Wzielismy slub, mamy intercyze, ale w sumie to nie ma nic do rzeczy, poniewaz oboje nic nie mamy - studio jest jakby na tesciowa. W chwili obecnej chcialabym sie zabezpieczyc na przyszlosc i jakby odkrecic sytuacje, w ktorej sie znalazlam, poniewaz nie bylo to madre z mojej strony. I nie wiem jak to najlepiej i najmniej kosztownie rozwiazac. Czy zalozyc firme i moze jakas spolke z moja tesciowa?Czy moze zapisac u notariusza, ze jestem inwestorem w tej firmie (tylko czy prowizja nie jest platna od kosztow inwestycji???)A moze tesciowa wystawi faktury, ze sprzedalam jej urzadzenia do salonu (mamy dosc kosztowne) i bede jakby ich uzyczac za oplata i bede ich wlascicileka?naprawde jest to trudna sytuacja, a chcialabym miec zabezpieczenie, bo roznie w zyciu sie uklada, a narazie mam na swoim koncie tylko duzy kredyt i nic wiecej. Nie wiem jak ta sytuacje rozwiazac i bardzo prosze o pomoc. W razie co udziele bardziej szczegolowych informacji jesli beda potrzebne. z gory dziekuje

mysza2605

Re: odzyskanie swojego wkładu w nową firmę

Postautor: mysza2605 » 1 lis 2009, o 23:13

Dzięki serdeczne za pomoc;-)napisałam i zobaczymy;-)