Meble na wymiar?

asabert5
Kontaktowanie:

Meble na wymiar?

Postautor: asabert5 » 16 mar 2019, o 10:54

Niedługo czeka mnie urządzanie nowego mieszkania po remoncie i zastanawiam się jakie meble będzie najlepiej wybrać. Znalazłem w internecie ofertę takiej firmy http://www.dehha.com/ , która zajmuje się robieniem mebli na wymiar i chciałbym się was zapytać co o tym sądzicie? Firma ma na prawdę dobre opinie, a takie meble robione na wymiar to coś zupełnie innego niż te ogólnodostępne w sklepach. Waszym zdaniem to dobre rozwiązanie?

klue

Re: Meble na wymiar?

Postautor: klue » 17 mar 2019, o 15:40

Jak ma dobre opinie to na pewno warto skorzystać

reniamikula

Postautor: reniamikula » 22 maja 2019, o 10:32

A ja zastanawiam się nad zakupem mebli na wymiar u nich: http://ikomeble.pl/obszar-dostawy/meble ... miar-zory/ Z tego co widzę oferują dostawę do Żor, co by mi było bardzo na rękę.

kingston

Postautor: kingston » 22 maja 2019, o 12:16

To zależy jakie masz pomieszczenie i ile chcesz na to wydać pieniędzy. Meble na wymiar sprawdzają się przy niewielkich pomieszczeniach i takich mniej standardowych, no i kosztuje to więcej.

denis27

Postautor: denis27 » 11 sie 2019, o 07:45

My właśnie zakończyliśmy nasz remont i możemy rozpocząć wakacje. Braliśmy pod uwagę kupno mebli na wymiar, ale opłacalne było to jedynie przy urządzaniu kuchni. Można wykorzystać tam praktycznie każdą przestrzeń. Koszt jest o wiele większy niż przy kupnie gotowych i z tym też trzeba się liczyć. Po wyliczeniu wszystkiego zdecydowaliśmy się tylko na kuchnię, a za zaoszczędzone pieniądze mogłem kupić mój wymarzony zegar. Wy też uwielbiacie antyki? Mają w sobie coś dostojnego i tajemniczego.