Strona 1 z 5

Odchudzanie do lata

: 4 cze 2018, o 18:19
autor: ikon46
Odchudzanie zwłaszcza po 40-stce może już nie być takie proste jak miało się dwadzieścia pare lat. Tutaj ćwiczenia i dieta mogą okazać się nieskuteczne. W takich wypadkach trzeba podjąć inną drogę, tabletki na odchudzanie african mango – jedyne i skuteczne tabletki które pomogą ci pozbyć się twojego ciężaru.

Re: Odchudzanie do lata

: 10 cze 2018, o 10:32
autor: ciopas

Re: Odchudzanie do lata

: 18 cze 2018, o 14:24
autor: Drake
Nie ma raczej osoby, w przypadku której dosłownie żadna dieta nie byłaby w stanie zadziałać. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest dzisiaj catering dietetyczny, który oferuje m.in. działająca w wielu miastach Wygodna Dieta. Ja z powodzeniem schudłem kilka kilogramów stosując dietę niskokaloryczną, ok. 1500 kcal. Jeśli je ktoś w miarę rozsądnie, to bez problemu schudnie. :)

Re: Odchudzanie do lata

: 24 cze 2018, o 10:09
autor: KamilDabro
Niestety już jest lato, więc nie zdążę :(

Re: Odchudzanie do lata

: 27 cze 2018, o 23:08
autor: xswert
Polecam w takim przypadku pomoc specjalisty jakiegoś dobrego dietetyka np http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/ Panią Elżbietę która potrafi każdego zmotywować do pracy. Kobieta bardzo profesjonalna i z dużym doświadczeniem. Pomogła już nie jednemu także tobie również się uda. Nie działałabym samodzielnie bo niestety może sie to źle dla ciebie skończyć.

Re: Odchudzanie do lata

: 28 cze 2018, o 13:20
autor: amaria
Lato już w sumie nam się zaczęło, ale moim zdaniem na odchudzanie zawsze jest pora. Moją jedyną zmorą jest natomiast brak czasu na przygotowywanie tych wszystkich posiłków.. Ostatnio na stronie: http://mksalwernia.pl/ znalazłam ciekawy wpis odnośnie zdrowego odżywiania, a braku czasu. Czerpiecie czasem rady z tego typu blogów? Może polecacie coś gdzie powinnam zajrzeć?

Re: Odchudzanie do lata

: 2 lip 2018, o 10:00
autor: kasiama
Pomysłów na odchudzanie jest naprawdę sporo. Moim zdaniem najlepiej połączyć je wszystkie - wtedy efekty będą najlepsze. Dlatego moim zdaniem warto też rzucić okiem na tabletki na odchudzanie. Wypróbujcie wszystkich możliwości.

Re: Odchudzanie do lata

: 2 lip 2018, o 12:26
autor: adamix7
Żadna dieta nie pomoże Ci schudnąć bez odpowiednich ćwiczeń! Ciekawe zestawy znajdziesz na: https://www.womenshealth.pl/

Odchudzanie do lata

: 4 lip 2018, o 10:19
autor: ikon46
Teraz wiele osób korzysta z usług trenera personalnego. Gdybyście byli zainteresowani wykonywaniem takiej pracy to polecam odbyć kurs trenera personalnego w Krakowie czy Katowicach odbywają te kursy, tygodniowy lub weekendowy jak wam bardziej pasuje.

Re: Odchudzanie do lata

: 16 lip 2018, o 15:00
autor: zanel
ciężko jest stracić wystarczająco kilogramów w pare miesiecy