Psychoterapia

bobik

Re: Psychoterapia

Postautor: bobik » 22 cze 2019, o 16:24

Bardzo dobry w tej dziedzinie jest również psychiatra sulechów. Podejście do takiego pacjenta powinno być odpowiednie i takie właśnie jest. Zainteresowanie stanem pacjenta jest odczuwalne na każdej wizycie, co jest bardzo istotne. Takie leczenie, jeśli jest dobre prowadzone naprawdę może wiele zdziałać.

Ailis

Postautor: Ailis » 22 lip 2019, o 10:19

Mój brat walczył z nałogiem, chodził na różne spotkania i nic. Umieściliśmy go w ośrodku terapii uzależnień Nefo. Rewelacyjni wspaniali terapeuci, wsparcie lekarza. Był tam długo, najdłuższa terapia jaką umożliwiają, wyleczyli go. Oczywiście wiem ze zawsze bedzie alkoholikiem ale sukces jest taki ze 5 miesięcy nie pije już. Zmienił się.

dluznik

Postautor: dluznik » 20 sie 2019, o 16:25

Ailis pisze:Mój brat walczył z nałogiem, chodził na różne spotkania i nic. Umieściliśmy go w ośrodku terapii uzależnień Nefo. Rewelacyjni wspaniali terapeuci, wsparcie lekarza. Był tam długo, najdłuższa terapia jaką umożliwiają, wyleczyli go. Oczywiście wiem ze zawsze bedzie alkoholikiem ale sukces jest taki ze 5 miesięcy nie pije już. Zmienił się.

A tutaj był?
Uzależnienia Ostrołęka
http://uzaleznienia-ostroleka.pl/
ul. Hallera 29 A, II Piętro, Ostrołęka

olaf1

Postautor: olaf1 » 6 wrz 2019, o 14:48

Też mogę potwierdzić efekty leczenia w Ośrodku terapii uzależnień NEFO bo znajomy trafił tam z uzależnieniem od narkotyków i teraz jest już na prostej. Ale leczenie było naprawdę ciężkie i dla niego i dla rodziny. Także wiem, że tarapeuci tam są naprawdę świetni i pomagają w różnych uzależnieniach nie tylko alkohol i narkotyki ale też hazard czy internet