Psychoterapia

sergiokmiec

Re: Psychoterapia

Postautor: sergiokmiec » 19 gru 2018, o 15:40

Gdy mój mąż zmagał się z problemem alkoholowym polecony nam został ośrodek zwalczający uzależnienia http://osrodekprzebudzenie.org/, w którym zajęli się nim w naprawdę godny podziwu sposób, gdyż po 3 miesiącach kuracji mąż był jak odmieniony, wesoły, pełen życia, a co najważniejsze nie pił już alkoholu. Dla naszego związku był to ogromny krok do przodu i cieszę się, że sobie z nim poradziliśmy. Dziś kochamy się i szanujemy nawzajem. Serdecznie polecam udać się do takiego ośrodka, napewno uzyska tam lepszą i skuteczniejszą pomoc, niż trudzić się na własną rękę. Pozdrawiam

pixel

Postautor: pixel » 19 sty 2019, o 23:03

jeśli jest to osoba z dostępem do internetu to polecam konsultacje z psychologiem ze strony psycholog online 24 tam sa i kobiety i mezczyzni ze specjalizacjami od roznego typu uzależnień

toddler00

Postautor: toddler00 » 22 sty 2019, o 13:50

Psychoterapia kraków to najlepsze miejsce, które mogę polecić ludziom zmagającym się z problemami natury psychicznej. Pomogli mi usunąć przeszkody które stały na drodze do świetnego życia. Razem z psychiatrą przyjrzeliśmy się okolicznościom, które doprowadziły do powstania problemu. Wspólnie je przeanalizowaliśmy i zaczęliśmy przeciwdziałać.

czekoladowy15

Postautor: czekoladowy15 » 28 sty 2019, o 12:46

W moim przypadku potrzebna jest psychoterapia dziecięca. Zastanawiam się więc, do kogo najlepiej się w tej kwestii udać. Czy Centrum Futurum w Łodzi http://centrum-futurum.pl/ będzie dobrym wyborem?

symat

Postautor: symat » 28 sty 2019, o 14:59

Nie mam raczej zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości.

Bertyl555

Postautor: Bertyl555 » 29 sty 2019, o 13:49

Szukam centrum medycznego , aby już na stałe korzystać z jednej placówki . Znajomy polecił mi badania kliniczne wrocław , więc szukam opinii na ich temat . Kolega jest naprawdę zadowolony , więc to skłania mnie to zapisania się właśnie tam .

kasiama

Postautor: kasiama » 3 mar 2019, o 11:01

Jeśli czujecie potrzebę skorzystania z psychoterapii to dlaczego by nie spróbować? Poczytajcie sobie trochę o teorii związanej ze zdrowiem psychicznym: https://www.terapiapoznan.pl/co-dokladnie-oznaczaja-pojecia-zdrowia-i-zaburzenia-psychicznego/. Uważam, że takie leczenie jest dla każdego, kto czuje taką potrzebę.

reniamikula

Postautor: reniamikula » 14 mar 2019, o 12:05

Może spróbuj jakoś nakłonić tatę do rozpoczęcia leczenia. Terapie indywidualne uzależnień w Krakowie organizują w tym ośrodku. Jest to placówka zamknięta, panuje tam przyjazna i miła atmosfera. Pomagają uzależnionym stanąć na nogi.