Jakie konto bankowe wybrać ?

Pinek

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: Pinek » 16 gru 2017, o 16:37

bialyk pisze:Sprawdzałem i w Millennium koszty mają niewielkie w porównaniu np. do PKO.

Powiem Ci, że to się już odrobine zmieniło PKO też wychodzi na przeciw klientom i zaczęło dostarczać konkurencyjną ofertę. Przykładem może być konto dla młodych.

Ja zawsze jak szukam odpowiedniej oferty wybieram takie, które mi odpowiadają, a dopiero potem zaczynam je porównywać miedzy sobą.

e-Doradca
Kontaktowanie:

Postautor: e-Doradca » 17 gru 2017, o 15:04

To zależy, czego ktoś oczekuje od rachunku. Przeważnie wymagania są takie, żeby było to darmowe konto, z nowoczesnymi metodami płatności i fajnymi usługami dodatkowymi do wyboru.

Kasia25
Kontaktowanie:

Postautor: Kasia25 » 30 gru 2017, o 08:39

Jakie konto? Takie, które będzie spełniać twoje oczekiwania i niekoniecznie musi być darmowe.
KREDYT GOTÓWKOWY PORÓWNANIE - nie tylko porównywarka kredytów i pożyczek gotówkowych. Pozostałe kredyty i pożyczki pozabankowe.

ciopas

Postautor: ciopas » 18 sty 2018, o 21:53

Teraz jest tak wybór tych kont, że nie sposób się na coś nie zdecydować :) No ale na spokojnie sobie usiądź i przeanalizuj różne oferty, ważne żeby nie robić tego na szybko i byle jak https://6krokow.pl/najtansze-lub-darmow ... bankowych/

qwerty1

Postautor: qwerty1 » 18 sty 2018, o 23:49

Kiedyś zostałem oszukany przez firmę podającą się za bank więc teraz pobieram wypłatę w gotówce i zakopuję w ogródku.