Inwestycje

pechka

Re: Inwestycje

Postautor: pechka » 30 cze 2018, o 09:53

Inwestycje w numizmatykę, obecnie się bardzo opłacają. Zerknijcie sobie jakie ładne monety można wybrać https://www.metalmarket.eu/ , w jakie monety, zainwestowanie nam się zwróci. Jak masz nadmiar gotówki i chcesz ją gdzieś ulokować, to to może być całkiem dobry pomysł. Koniecznie się tym zainteresujecie.

borgia

Postautor: borgia » 23 lip 2018, o 09:03

W najbliższych latach dosyć lukratywne może być wynajmowanie nowoczesnych powierzchni magazynowych innym firmom. Jeśli masz ziemię w lokalizacji atrakcyjnej dla firm i wkład na tego rodzaju inwestycje to o budowie takich profesjonalnych hal magazynowych możesz poczytać na tej stronie.

kokot

Postautor: kokot » 27 lip 2018, o 11:39

Dobra bardzo wazna kwestia jaka poruszacie w tym temacie. Niestety wiekszosc osob prowadzacych interesy jakos nie kwapi sie w inwestowanie w rozbudowe swojej dzialalnosci. Ja natomiast mam zamiar wystartowac z oferta w innym kraju. Przez lata zarabiania grubych pieniedzy w kraju mam bardzo ulatwiony start na rynku skandynawskim. Przydatne moze sie okazac takze skorzystanie w jednej z bardziej sprawdzonych firm oferujacych przeprowadzki miedzynarodowe dla biznesu - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/ofe ... ynarodowe/ W takich projektach nie mozna sobie pozwolic na jakikolwiek blad dlatego tez stawiam na sprawdzone rozwiazania. Jesli ktos jeszcze zajmuje sie sufitami napinanymi to prosze pisac .. moze sie jakos dogadamy.

tanier45

Postautor: tanier45 » 27 lip 2018, o 16:47

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Docierasz do półmetka życia i nagle zdajesz sobie sprawę, że nie zrobiłeś tego, co zamierzałeś, nie stałeś się tym, kim chciałeś zostać.

TomTom40

Postautor: TomTom40 » 27 lip 2018, o 19:34

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.
Chodzi mi o to, że głównym dowodem prawdziwej mądrości człowieka jest postrzeganie jego własnej małości.