sklep Allegro

mali_52

sklep Allegro

Postautor: mali_52 » 12 paź 2017, o 18:14

Witam, właśnie otworzyłem firmę. Zamierzam prowadzić sprzedaż na Allegro. Dowiedziałem się, że muszę złożyć wniosek do GIODO. W przeciwnym razie mogę spodziewać się wysokich kar finansowych. Czy poza tym są jeszcze jakieś sprawy o które musi zadbać początkujący przedsiębiorca tak, aby uniknąć nieprzyjemności w późniejszym czasie? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

MartaAgnieszka

Re: sklep Allegro

Postautor: MartaAgnieszka » 20 gru 2017, o 19:18

W takim wypadku polecam skontaktować się ze specjalista w tym zakresie, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik i nie narobić sobie problemów. Kancelaria prawna LexNord, z której niegdyś korzystałam i byłam bardzo zadowolona zajmuje się także tego typu sprawami. Sprawdź, może Cię zainteresuje i zasięgniesz u nich porady - http://www.lexnord.com/oferta/prawo-aut ... internetu/ Mogę jeszcze dodać od siebie, iż pracują tam profesjonaliści w pełnym znaczeniu tegoż słowa. :)

Adrian32

Postautor: Adrian32 » 6 mar 2018, o 15:08

Trzeba być na bieżąco z regulaminem ALLEGRO ponieważ często wprowadzają jakieś zmiany.

radoslaw
Kontaktowanie:

Postautor: radoslaw » 8 mar 2018, o 14:08

Dokładnie, trzeba śledzić ten regulamin.

borgia

Postautor: borgia » 3 sie 2018, o 08:32

Jeśli chcesz sprzedawać za pośrednictwem taki stron to zainteresuj się też portalem Arena.pl. Swoją ofertę mogą na nim wystawiać wyłącznie firmy także nie ma tam szarej strefy. W ostatnich miesiącach bardzo wzrosła ilość osób odwiedzających ten portal warto wiec go wziąć pod uwagę jeśli planujesz sprzedaż online.