Kolizja drogowa, problemy, naciągacz

ralf

Kolizja drogowa, problemy, naciągacz

Postautor: ralf » 27 sie 2017, o 12:09

Witam, zderzyłem się ciężarówką z ciężarówką jadącą z naprzeciwka lusterkami,(urwane same plastiki obudowy tylnej nie całe lusterka) auto jadące za mną podobno dostało odłamkami.Po zjechaniu na pobocze Pan z Audi stwierdził że jest wszystko u niego ok oraz ze to już nie jego sprawa co do naszych urwanych lusterek i abyśmy się sami dogadali,zrobił fotkę mojej ciężarówki i pojechał. Rano stwierdził ze ma maskę porysowaną i czeka na wysłanie mojej polisy dla niego. Gdy odmówiłem poszedł z tym niby na policję. Co teraz robić ? skąd mam wiedzieć czy dostał moim lusterkiem czy osoby z przeciwka oraz skąd mam wiedzieć że nie podstawi teraz innego auta z porysowaną maską. Protokołu z zdarzenia nie spisał gdyż obecnie oglądając auto nic mu się nie stało . Popołudniem dzwonił do mnie policjant z komendy XXX oraz z numeru tel. XXX w internecie nie znalazłem takiego numeru telefonu oraz na stronie danej komendy też nie widnieje. Co mogą mi zrobić teraz ? jak to wygląda

maniek100

Re: Kolizja drogowa, problemy, naciągacz

Postautor: maniek100 » 25 wrz 2017, o 11:59

dlatego na przyszlosc prosze wezwac na miejsce kolizji patrol policji. Ja staram się unikać takich sytuacji dlatego korzystam z usług firmy specjalizującej się w wypożyczaniu samochodów sprawnych, dobrych, często nawet można sobie z kierowcą taki samochód wynająć. Polecam transport morski z usługami samochodowymi.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2018, o 13:49 przez maniek100, łącznie zmieniany 1 raz.

Serafka

Postautor: Serafka » 16 sie 2018, o 11:57

Nieprzyjemne zdarzenie :( Ja to jeszcze zastanawiam się co zrobić aby takich wypadków było po prostu mniej. Precyzyjniejsze przepisy? bezpieczniejsze drogi? A może takie treningi bezpiecznej jazdy dla kierowców?

czarnulka

Postautor: czarnulka » 28 kwie 2019, o 16:46

Podczas kolizji na drodze każdy myśli o tym, aby jak najszybciej wezwać pomoc drogową. Jeśli taka sytuacja przytrafiłaby się Wam w Białymstoku, to polecam kontakt z firmą https://pomocdrogowa-bydgoszcz.pl/, która na pewno bardzo szybko dotrze na miejsce i Wam pomoże :)

Kaniejka

Postautor: Kaniejka » 7 maja 2019, o 12:01

Myślę, że tutaj może pomóc jakiś radca prawny, konsultacje nie zaszkodzą. Na takich spotkaniach można się bardzo dożo dowiedzieć.