Strona 1 z 1

Wartościowe blogi finansowe

: 27 lip 2017, o 09:13
autor: granders
Hej, co sądzicie o powstających blogach różnego rodzaju? Warto tam zaglądać? Są nazwiska i blogi, które cenię, np. Michał Szafrański od finansów czy blog https://goodpoint.blog/ poruszający tematy biznesowe, ale wiele dobrych moim zdaniem nie ma. Chyba, że ja sam nie mogę na takie trafić. Podzielcie się swoimi propozycjami z branży IT, zarządzania i finansów, to mnie najbardziej interesuje. Mogą być też strony zagraniczne, po angielsku.

Re: Wartościowe blogi finansowe

: 30 gru 2017, o 08:44
autor: Kasia25
Wystarczy wpisać w wyszukiwarce, aby to sprawdzić. Dziedzina finansów to bardzo szerokie spektrum zagadnień, a blogów ogólnotematycznych jest bardzo dużo i zdecydowana większość mało interesująca. Jeżeli szukasz wyspecjalizowanych w jednej tematyce, to można znaleźć wiele interesujących.

Re: Wartościowe blogi finansowe

: 21 kwie 2018, o 12:57
autor: Bizneswoman
A co powiecie na wartościowy blog o przyszłości polskich miast? Mnie zainteresował właśnie Dariusz Stasik https://dariuszstasik.com/o-autorze/ piszący o smart city. Są to aglomeracje miejskie najwyższej techniki, które wykorzystują nowe technologie informatyczne, budowlane czy komunikacyjne, by stworzyć miejsca przyjazne ludziom i środowisku. Jednym z nich jest Tokio.

Re: Wartościowe blogi finansowe

: 23 kwie 2018, o 19:13
autor: HeadPhoneR
Ja uważam, że na takim czymś jak blog nie da się w ogóle zarobić :P

Re: Wartościowe blogi finansowe

: 2 maja 2018, o 00:32
autor: jadeit
Dobry blog o chwilówkach to ciekawa opcja dla osób zajmujących się finansami.

Wartościowe blogi finansowe

: 29 cze 2018, o 16:03
autor: ikon46
Warto czytać takie blogi są one naprawdę dobre. Ja często przeglądam różne rankingi, fajne porównania znajdziesz na rankingichwilowek.pl - zobacz jak prezentują się różne firmy pożyczkowe.

Re: Wartościowe blogi finansowe

: 30 cze 2018, o 15:41
autor: Anilos_7
Ja już trochę takich szukałem w internecie i niestety nie znalazłem nic ciekawego :P