Wartościowe blogi finansowe

granders

Wartościowe blogi finansowe

Postautor: granders » 27 lip 2017, o 09:13

Hej, co sądzicie o powstających blogach różnego rodzaju? Warto tam zaglądać? Są nazwiska i blogi, które cenię, np. Michał Szafrański od finansów czy blog https://goodpoint.blog/ poruszający tematy biznesowe, ale wiele dobrych moim zdaniem nie ma. Chyba, że ja sam nie mogę na takie trafić. Podzielcie się swoimi propozycjami z branży IT, zarządzania i finansów, to mnie najbardziej interesuje. Mogą być też strony zagraniczne, po angielsku.

Kasia25
Kontaktowanie:

Re: Wartościowe blogi finansowe

Postautor: Kasia25 » 30 gru 2017, o 08:44

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce, aby to sprawdzić. Dziedzina finansów to bardzo szerokie spektrum zagadnień, a blogów ogólnotematycznych jest bardzo dużo i zdecydowana większość mało interesująca. Jeżeli szukasz wyspecjalizowanych w jednej tematyce, to można znaleźć wiele interesujących.
KREDYT GOTÓWKOWY PORÓWNANIE - nie tylko porównywarka kredytów i pożyczek gotówkowych. Pozostałe kredyty i pożyczki pozabankowe.

Bizneswoman

Postautor: Bizneswoman » 21 kwie 2018, o 12:57

A co powiecie na wartościowy blog o przyszłości polskich miast? Mnie zainteresował właśnie Dariusz Stasik https://dariuszstasik.com/o-autorze/ piszący o smart city. Są to aglomeracje miejskie najwyższej techniki, które wykorzystują nowe technologie informatyczne, budowlane czy komunikacyjne, by stworzyć miejsca przyjazne ludziom i środowisku. Jednym z nich jest Tokio.

HeadPhoneR

Postautor: HeadPhoneR » 23 kwie 2018, o 19:13

Ja uważam, że na takim czymś jak blog nie da się w ogóle zarobić :P

jadeit

Postautor: jadeit » 2 maja 2018, o 00:32

Dobry blog o chwilówkach to ciekawa opcja dla osób zajmujących się finansami.