Witam Czy osoba Z zespołem asbergera może starać sie o pozwolenie na broń

demonis21

Witam Czy osoba Z zespołem asbergera może starać sie o pozwolenie na broń

Postautor: demonis21 » 11 lip 2017, o 10:11

Pytanie czysto teoretyczne- Witam czy wg nowej ustawy (tej proponowanej przez andrzeja turczyna) oraz obecnej ustawy osoba z zespołem Aspergera może starać się o pozwolenie na broń ? czy jest traktowana jako niebezpieczny świr?

demonis21

Re: Witam Czy osoba Z zespołem asbergera może starać sie o pozwolenie na broń

Postautor: demonis21 » 11 lip 2017, o 16:21

pytam się ze względu gdyż mam stwierdzone ZA przez niekompetentną komisje na podstawie dokumentacji medycznej ( nie przeprowadzono nawet żadnego badania,o nic mnie nie zapytano)która była prowadzona przez panią psychiatrę która nie ma żadnej kompetencji a także w komisji orzekającej była tylko jedna pani psycholog o której krążą bardzo nieciekawie opinie oraz jak podważyć diagnozę lekarską i czy podważenie diagnozy lekarskiej jest równoznaczne z zniszczeniem/unieważnieniem dokumentacji medycznej i czyni mnie w świetle prawa zdrowym człowiekiem ? tzn czy po takim unieważnieniu będę kwalifikowany jako osoba zdrowa i będę mógł starać się o pozwolenie na broń ?

Wasilios44

Postautor: Wasilios44 » 9 mar 2018, o 15:39

Uważam, że będzie to bezwzględna przeszkoda do takiego orzeczenia. Niestety nie dysponuję odpowienią podstawą prawną. Może ktoś pomoże tu

http://ezdrowo.pl/

Ertylikii22

Postautor: Ertylikii22 » 23 mar 2018, o 01:50

Na pewno będzie to problem

plufo

Postautor: plufo » 25 mar 2018, o 15:26

polecam zorientować się w jakimś urzędzie