Przedawniony dług?

Norbert00

Re: Przedawniony dług?

Postautor: Norbert00 » 20 lut 2018, o 11:44

Narobiłem sobie długów i odezwali się goście z Getback. Pierwsza myśl nie płacę, nie ma mowy! Na szczęście przyszło otrzeźwienie i podpisałem ugodę. Nawet nie taką złą dla mnie. Kilka stów jest mniej, ale już niedługo koniec i będę wolny

grzybek

Postautor: grzybek » 22 lut 2018, o 13:20

Wziąłem chwilówkę i nie spłacałem. No i po pewnym czasie miałem na głowie Getback. Ale szczerze mówiąc myślałem, że będzie gorzej. Okazali się całkiem kumaci, podpisaliśmy ugodę. No i musiałem zacząć spłacać. Na szczęście starczało na życie

jko

Postautor: jko » 27 lut 2018, o 16:02

Jak windykacja się do ciebie zgłasza, to po pierwsze – twój dług czy nie twój? Jak twój, to po drugie czytasz ile wisisz kasy, rozkminiasz te wszystkie odsetki, całą procedurę itp. Nie idziesz na żywioł, że np. nie to nie moje, albi podpisujesz co ci dadzą. Jak już wszystko ogarniasz, dopiero wtedy decydujesz czy podpisujesz ugodę czy nie. Ja podpisałem z getback bo byli dość uczciwi w podejściu do mnie.

murlok

Postautor: murlok » 24 sie 2018, o 19:43

Jak interesuje Cię wiedza na temat zarabiania, oraz prowadzenia własnego biznesu, to strona http://www.bestoferta.pl/matematyka-studia/ jest zdecydowanie dla Ciebie, dowiesz się dzięki niej mnóstwo rzeczy.