Przedawnienie wyroku.

poldek1984

Przedawnienie wyroku.

Postautor: poldek1984 » 18 lis 2016, o 23:28

Jako powód posiadam korzystny dla mnie wyrok zaoczny z dnia 4 czerwca 2012 roku . Wyrok dotyczy wypłaty przez pozwanego zaległego wynagrodzenia z tytułu umowy o prace.

W pozwanej firmie ( Spółka Akcyjna )byłem zatrudniony na podstawie umowy o prace na stanowisku Kierownik Działu Handlowego pełniłem w niej również funkcję Członka Zarządu.

Wyrok na nadany rygor natychmiastowej wykonalności.Oczywiście pieniędzy nie otrzymałem do dziś. Czy ten wyrok jest jeszcze ważny z punktu widzenia prawa ? Co powinienem zrobić dalej ? Sprawę zaniedbałem z powodu braku funduszy na dalsze działania. Czy mogę z tym wyrokiem iść do sądu i składać wniosek o klauzulę natychmiastowej wykonalności i potem do komornika ? Co w przypadku gdy firm wykaże się brakiem funduszy na spłatę mojego roszczenia? Czy to że pełniłem w tej firmie funkcję Członka Zarządu ma jakieś znaczenie dla sprawy ? Bardzo proszę Państwa o pomoc.