Re: Pomoc w wyborze prawnika

Drake

Postautor: Drake » 5 gru 2017, o 14:13

Piszecie, że adwokata wybiera się na podstawie miejsca zamieszkania, a ja osobiście znam osoby, które były w stanie przejechać naprawdę sporo kilometrów, by skorzystać z naprawdę profesjonalnej pomocy. Ja tylko raz korzystałem z pomocy adwokata i był nim Michał Mindykowski z Gdańska (Wrzeszcz ul. Uphagena) i dzięki jego doświadczeniu udało mi się rozwiązać sporo problemów rodzinnych związanych z podziałem majątku. Na pewno zgodzę się z tym, że warto korzystać z pomocy prawników, którzy specjalizują się w konkretnych sprawach, a nie zajmują się wszystkim po kolei. ;)

humbak

Postautor: humbak » 8 gru 2017, o 14:32

Zgadzam się z kolegą wyżej - teraz odległość nie jest wielką przeszkodą w korzystaniu z usług prawnych. Sam jako mieszkaniec stolicy utrzymuję stałą prawną współpracę z działającą na terenie łodzi Panią Moniką Kitscha-Kwasiborską.

MartaAgnieszka

Postautor: MartaAgnieszka » 20 gru 2017, o 19:23

Świetni specjaliści pracują w kancelarii prawnej LexNord. Specjalizują się m.in. w sporach z bankami - i w takiej właśnie sprawie korzystałam. Zajęli się moją sprawą kompleksowo, fachowo i bardzo sprawnie - chcę nadmienić, iż wcześniej w innym miejscu wręcz odmówiono mi pomocy. Tutaj nikogo nie przestraszył fakt, iż sprawa była naprawdę skomplikowana. Mało tego - została rozwiązana z korzyścią dla mnie. :) Wiem, iż prawnicy pracujący w LexNord mają różnorakie specjalizacje (można sprawdzić tutaj: http://www.lexnord.com/) - także właściwie mogą pomóc w większości spraw.

jjusti18

Postautor: jjusti18 » 21 sty 2018, o 13:44

Jeżeli szukacie fachowej pomocy prawnej to ja zgłosiłabym się tutaj http://www.bemwspolnicy.pl . Z tego co wiem to kancelaria posiada doskonale wykwalifikowanych radców prawnych w dziedzinie prawa pracy, medycyny, spadkowego, nieruchomości. Dowiedziałam się, że potrafią zastosować do każdego problemu same najlepsze rozwiązania, tak żeby klient był w pełni usatysfakcjonowany.