Zamówienia publiczne

czekoladowy15

Zamówienia publiczne

Postautor: czekoladowy15 » 30 maja 2015, o 09:58

Dzień dobry. Obecnie pracuję w zamówieniach publicznych i korzystam z oprogramowania e-publiczny doradca. Kończy mi się niedługo wersja testowa i chciałbym się dowiedzieć, czy warto zainwestować w pełną wersję oprogramowania. Jestem zadowolony z tej platformy, bardzo ułatwia mi pracę, jednak chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat. Z góry bardzo dziękuję.

kasiama

Re: Zamówienia publiczne

Postautor: kasiama » 1 cze 2015, o 13:51

E-publiczny doradca to świetna sprawa. Przede wszystkim bardzo pomocna. Ułatwia pracę, jest sprawdzona i co najważniejsze - jest niedroga. Dzięki szablonom i innym funkcjom bardzo przyspiesza pracę. A przy okazji jest prowadzona przez adwokatów, którzy zawsze służą poradą. Polecam.

EwaIks

Postautor: EwaIks » 5 cze 2015, o 21:09

Ja również pracuję na e-publicznym doradcy. Cieszę się, że można w nim stworzyć każde zamówienie od A do Z. I ma wiele bardzo przydatnych opcji np. kalendarz. Jak na razie - niezawodne.

kriss998

Postautor: kriss998 » 27 wrz 2018, o 21:36

W kwestii zamówień publicznych warto zorientować się, na czym to wszystko polega, jeśli dopiero się nad tym zastanawiamy. Możecie znaleźć bardzo ważne informacje tutaj https://www.portalzp.pl/top-tematy/9-wa ... -9011.html Dowiecie się w tym temacie o szacowaniu zamówień i przeczytacie sobie podpowiedzi eksperta.