odszkodowanie od dentysty

ppatrycjaaa

odszkodowanie od dentysty

Postautor: ppatrycjaaa » 16 gru 2014, o 08:13

Witam, proszę o pomoc w kwestii tego czy mam prawo ubiegać się o odszkodowanie od dentysty. Długi czas leczyłam zęby w prywatnym gabinecie, dentysta przy każdej kolejnej wizycie wskazywał mi zęby do leczenia kanałowego, których było coraz więcej. Postanowilam udac się do innego gabinetu, gdzie okazało się, że wcale nie ma takiej potrzeby i zęby da się "uratować". Dostałam skierowanie na pantomogram, po którym okazało się, że mam źle wypełnione kanały, leczenie trzeba powtarzać i jest ryzyko, że zęby mogą nadawać się jedynie do usunięcia. Chodząc do pierwszego gabinetu nigdy nie dostawałam żadnych paragonów/faktur, nie posiadam dokumentacji potwierdzającej moje korzystanie z usług tamtego gabinetu. BARDZO PROSZĘ O RADĘ co powinnam dalej zrobić, czy mam jakiekolwiek szanse na odszkodowanie???

Waggnerr
Kontaktowanie:

Re: odszkodowanie od dentysty

Postautor: Waggnerr » 19 sie 2015, o 15:38

Możesz ubiegać się o odszkodowanie i to nie małe, bo zrobiła Ci krzywdę. Skontaktuj się z dobrym prawnikiem.

Bertyl555

Postautor: Bertyl555 » 25 lip 2018, o 10:10

Musisz zmienić dentystę na dobrego, doświadczonego z dużą wiedzą. Ja polecam http://cdcstomatologia.pl/wybielanie-zeebow.html. od pewnego czasu już leczę zęby właśnie w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona. Leczą zęby, zajmują się też stomatologią estetyczną czy też mają sprzęt aby wykonać rentgen. Kompleksowa obsługa. Polecam serdecznie.

p.stefanski

Postautor: p.stefanski » 20 sie 2018, o 09:43

Skoro temat zszedł na gabinety dentystyczne, to sam wspomnę o tym stomatologu z Bemowa. Podobno jest świetny i warto mu zaufać.

jan3343

Postautor: jan3343 » 20 sie 2018, o 10:52

Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem się z takim odszkodowaniem.

Gardian

Postautor: Gardian » 1 wrz 2018, o 13:01

Też nie miałem z czymś takim kontaktu, jednak być może po prostu trafiałem na dobrych specjalistów, którzy nie patrzą tylko na zyski. Ostatnio nawet mnie zaskoczył jeden, gdy chciałem się zapisać na zabieg wybielania zębów, a on polecił mi zajrzeć najpierw na stronę starsmile, gdzie wyczytałem, że aktywny węgiel może fajnie zadziałać w takim problemie. Skorzystałem z tej oferty https://starsmile.pl/produkt/coco-white ... ny-wegiel/ i szczerze mówiąc był to strzał w dziesiątkę, bo efekty było widać już po kilku dniach, dodatkowo okazało się to dużo tańsze od zabiegu :)