odszkodowanie komunikacyjne

jkrus

odszkodowanie komunikacyjne

Postautor: jkrus » 7 cze 2014, o 19:00

Witam!
Mój tato zginął w wypadku drogowym jako osoba piesza, było to 7 lat temu i do tej pory nie staraliśmy się o odszkodowanie, czy należy się odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku.
Ostatnio dzwoniła Pani z jakieś firmy , która odzyskuje odszkodowania z firm ubezpieczeniowych nawet do 10 lat wstecz, ale ja nie mam zaufania do takich firm.
W Jaki najprostszy sposób można odzyskać odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby wypadku drogowym.
Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

AnLex Odszkodowania

Re: odszkodowanie komunikacyjne

Postautor: AnLex Odszkodowania » 20 cze 2014, o 15:24

jkrus pisze:Witam!
Mój tato zginął w wypadku drogowym jako osoba piesza, było to 7 lat temu i do tej pory nie staraliśmy się o odszkodowanie, czy należy się odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku.
Ostatnio dzwoniła Pani z jakieś firmy , która odzyskuje odszkodowania z firm ubezpieczeniowych nawet do 10 lat wstecz, ale ja nie mam zaufania do takich firm.
W Jaki najprostszy sposób można odzyskać odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby wypadku drogowym.
Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

1. trzeba ustalić czy sprawca został skazany za wypadek i gdzie był ubezpieczony
2. oszacować roszczenia i ustalić ich zakres, ze względu na fakt, że wypadek była przed 2008 r. to w przypadku zadośćuczynienia trzeba będzie zapewne wystąpić do sądu
3. roszczenie zgłosić do Ubezpieczyciela

Trzeba uważać na propozycje zawarcia ugody przez Ubezpieczyciela, żeby w zamian za małą kwotę nie zablokował możliwości dochodzenia odszkodowania.

Uważać należy też na takich pełnomocników, którzy nie wiadomo skąd mają Państwa dane osobowe, nr telefonów.

Jeśli chciałby Pan uzyskać fachową pomoc zapraszam na naszą stronę kancelariaanlex.pl Zajmujemy się podobnymi sprawami - można poczytać o wynikach naszych działań na stronie www.