Odszkodowanie- pilne.

TurboPapec

Odszkodowanie- pilne.

Postautor: TurboPapec » 16 cze 2013, o 19:07

Witam.
W skrócie:
Była lekcja, nauczyciel nie wszedł jeszcze do klasy, ja skoczyłem z okna ( pierwsze piętro) i "dziwnym trafem" złamałem sobie kość jarzmową (nie mam czucia w lewej połowie twarzy- zerwałem nerwy). Rodzicom powiedziałem, że się wywróciłem. Pojechaliśmy do szpitala, okazało się, że kość rzeczywiście jest złamana, a ja potrzebuję operacji, która prawdopodobnie trochę będziesz kosztować.
Proszę o niekrytykowanie mojego postępowania, lecz o odpowiedź, mianowicie : czy mogę otrzymać odszkodowanie? Wiem, że jest to tylko i wyłącznie moje wina, lecz stało się to podczas lekcji. Może otrzymam jeszcze jakieś inne porady?
Na prawdę nie wiem, co z tym zrobić.
Przepraszam za "chaotyczny" styl.
Pozdrawiam Kacper.

marek1988

Re: Odszkodowanie- pilne.

Postautor: marek1988 » 19 cze 2013, o 13:50

No ładnie :/ jeżeli by coś takiego (chodzi mi o obrażenia) stało by ci się na drodze, jadąc samochodem mógłbyś się starać odszkodowanie komunikacyjne bo zaraz wezwali by policję i miałbyś wszystko na papierze(świadkowie, pomiary, itd.) ale tutaj ? czy masz jakichś świadków ? Mógłbyś to zrobić tak żeby namówić kilku kumpli, że niby "widzieli", że się niby wywróciłeś i ułożylibyście jakiś wspólny scenariusz, tylko nie wiem czy będą chcieli aż tak bardzo ryzykować...