Oprogramowanie

Marysia_891

Oprogramowanie

Postautor: Marysia_891 » 7 kwie 2019, o 20:38

Cześć,

Zastanawiam się nad otwarciem własnego gabinetu lekarskiego. Z wykształcenia jestem dermatologiem i w tą stronę chcę skierować moją przyszłość.
Nie mam niestety wiele funduszy, więc na start nie będzie mnie stać na recepcję.
Szukam oprogramowania lekarskiego, które może mi ułatwić pracę. Znalazłam już nawet egabinet.pl (źródł).
Czy ktoś z was z tego korzysta?

bulee

Re: Oprogramowanie

Postautor: bulee » 17 maja 2019, o 10:30

możesz pomyśleć o aplikacji Medidesk do rejestracji pacjentów - bardzo ułatwia ten proces. monitoruje w czasie rzeczywistym wszystkie zgłoszenia (internetowe, telefoniczne), nawet nieodebrane połączenia przychodzące. w ten sposób łatwiej zorganizować proces rejestracji i ograniczyć do minimum możliwość, że pacjent nie będzie mógł się w ogóle skontaktować przez co zrezygnuje z wizyty

maniek5

Re: Oprogramowanie

Postautor: maniek5 » 27 maja 2019, o 11:07

Co prawda oprogramowania stricte lekarskiego nie znam, ale na pewno pobierz sobie takie narzędzie ocr. Jestem pewien, że bardzo Ci pomoże we wszelkiej papierkowej robocie, której przy prowadzeniu gabinetu lekarskiego będziesz miał mnóstwo.