Proszę o pilną pomoc

Mariuszporajow

Proszę o pilną pomoc

Postautor: Mariuszporajow » 26 lis 2018, o 21:34

Witam. Mam taki problem - skradziono mi samochód, kradzież zgłosiłem na policję.....po dosłownie 30 minutach od kradzieży auto zostało odnalezione przez policje tylko ze auto jest całeuszkodzone..... gdy ukradzuono autoto złodziej miał już pościg przez niemiecką policję.... niemiecka policja chcącgo zatrzymać uderzala swoim samochodem w mój samochód aby zatrzymać pojazd.... niestety kierowca który ukradł mój samochód uciekł niemieckiej policji zostawiając auto w lesie........ gdy poinformowalem nasza polska policje i kradzieży auta to powiedzieli mi ze auto się odnalazlo i zawiezlu mnie tam gdzie złodziej je pozostawił...... automa wgnieciona cala stronę od kierowcy a to dlatego ze niemiecką policjąuderzala radiowozem w moją auto... co moge teraz zrobić ?? Dlaczego policja niemiecka usiłując zatrzymać pojazd niszczy moją własność. Wszystko wydazylo się na terenie Polski. Chciałbym aby niemiecka policja odpowiedziała teraz za zniszczenie mojego pojazdu... czy jest to możliwe ?

Maniekk

Re: Proszę o pilną pomoc

Postautor: Maniekk » 5 wrz 2019, o 20:23

Niestety takie sytuacje się zdarzają i dla każdego z nas są na pewno przykre. Mam nadzieję, że udało się sprawę wyjaśnić i znaleźć wyjście z sytuacji. Ja jeszcze aby zabezpieczyć mój pojazd dodatkowo kupiłem sobie James Key Box i mam nadzieję, że w inny sposób nie utracę mojego pojazdu.