POLISA AC BRAK JEJ

damian31

POLISA AC BRAK JEJ

Postautor: damian31 » 23 sty 2017, o 21:59

witam chciałbym prosić was o pomoc .
mianowicie miałem niedawno wypadek samochodowy i chciałem zglosic szkode do autocasco i okazało się ze jej nie posiadam.. w skrocie rok temu spoznilem się z zaplata za polise ubezpieczeniowa zaplacilem ja po czasie . kilka dni później dostałem list z wiadomoscia ze przyznano mi tylko OC od razu zadzwoniłem do generali z prosba o dolaczenie mi polisy AC rowniez bo pieniadze już przelałem pani powiedziała mi ze musi spytac przelozonych czy można to AC jeszcze dopisać i powiadomi mnie telefonicznie . po kilku dniach podobno próbowano się ze mna trzy razy skontaktować w celu powiadomienia mnie ze przelozeni zgodzili się na dopisanie AC .proby telefoniczne miały miejsce w godzinach gdzie byłem w pracy i nie moglem odebrać. od tamtych prob czyli od 13maja 2016 roku nikt ze mna już się nie kontaktowal i myslalem ze mam ta polise AC tym bardziej ze przelałem im 1430zl i nie otrzymałem zadnego zwrotu pieniędzy do dziś .. czy można cos z tym zrobić ?