brak przedluzenia ubezpieczenia AC

damian31

brak przedluzenia ubezpieczenia AC

Postautor: damian31 » 21 sty 2017, o 23:14

witam . mój problem polega na tym ze spoznilem się z zaplata z ubezpieczenie AC o 13 dni .
po zrobieniu przelewu dostałem po kilku dniach pismo ze nie donotowali wplaty dlatego tez mysla ze chce skorzystać tylko z ubezpieczenia OC ( PIENIADZE PRZELALEM NA ICH KONTO 1430 zl JESZCZE PRZED DOSTANIEM TEGO LISTU )
po otrzymaniu tego listu zadzwoniłem do ubezpieczyciela ze pieniądze już przelałem i chce aby nadal mój samochod posiadal auto casco . Pani mi powiedziała ze musi się skontaktować z kims z serwisu czy można jeszcze dopisać ubezpieczenie AC i powiadomi mnie telefonicznie .. to wszystko miało miejsce kolo 10maja 2016 roku .
kilka dni temu miałem stluczke samochodowa dzwonie do ubezpieczyciela żeby zglosic szkode a tam ze nie mam ubezpieczenia AC ? bo nie odebrlem od nich telefonu który był wykonywany 12 i 13 maja 2016 roku w godzinach miedzy 12 a 15 gdzie byłem w pracy i nie moglem odebrać. a gdybym odebral ten telefon to miałem się dowiedzieć ze panowie z serwisu zgadzają się na dopisanie mi tego ubezpieczenia AC . od ostatniej rozmowy czyli od 10 maja nikt nie zrobil mi zadnego zwrotu pieniędzy na konto nie poinformowal mnie ze przetrzymują moje pieniądze . Dlatego tez myslalem ze skoro nie odtrzymalem zwrotu to mam ta polise AC . a teraz nagle ze jej nie posiadam i ze mogą mi laskawie zrobić mi zwrot 800 zl . CZY MOZNA COS Z TYM ZROBIC ? przecież skoro zgodzili się na dopisanie tego AC a prosiłem o to maja to nagrane , a nie odebrałem telefonu bo najnormalniej w swiecie nie mogę go uzywac w pracy czy nie powinii mnie poinformoawc listownie albo telefonicznie do skutku?