Prawnik odszkodowanie Poznań

kowalczyq

Prawnik odszkodowanie Poznań

Postautor: kowalczyq » 17 sty 2016, o 11:31

Poszukuję dobrego prawnika z Poznania, który ma doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowania. Chodzi o odszkodowanie za obrażenia ciała wskutek wypadku. Słyszałam, że bardzo dobry w tej dziedzinie jest Mecenas Sangowski, ale chętnie poznam więcej opinii na jego temat. Czy ktoś z Was miał okazję współpracować z Panem Mecenasem?

OdszkodowaniaPCO
Kontaktowanie:

Re: Prawnik odszkodowanie Poznań

Postautor: OdszkodowaniaPCO » 21 sty 2016, o 10:23

W sprawach o odszkodowanie nie musisz ograniczać się do jednego tylko miasta. W pewien sposób łatwiej nabrać zaufania spotykając się z prawnikiem twarzą w twarz, ale i tak potem sprawa prowadzona jest via mail/telefon/poczta.

Jeśli potrzebujesz drugiej opinii lub porównania warunków zapraszam do kontaktu - Polskie Centrum Odszkodowań.

czekoladowy15

Postautor: czekoladowy15 » 27 kwie 2016, o 09:09

Kancelaria mecenasa Sangowskiego specjalizuje się głównie właśnie w odszkodowaniach i w prawie pracy. Moja siostra akurat współpracowała z nimi w sprawie z zakresu prawa pracy, ale słyszałam od znajomych, że w odszkodowaniach też są świetni. Zresztą wystarczy poczytać opinie na ich temat w internecie - nikt złego słowa nie powie :)

Kiejstut

Postautor: Kiejstut » 28 kwie 2016, o 23:37

Mecenas Sangowski wywalczył dla mojego brata wysokie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Profesjonalka, duże doświadczenie, polecam mocno :)

sikora

Postautor: sikora » 1 cze 2016, o 19:11

Jeśli chodzi o odszkodowania to wiele dobrego słyszałam właśnie o mecenasie Sangowskim. Koleżanka opowiadała, że pomógł jej kiedyś w odszkodowaniu po wypadku. Z tego, co mówiła, to kancelaria jest naprawdę warta polecenia.

Marżonetka

Postautor: Marżonetka » 5 cze 2016, o 21:40

Warta :) To, że o niej tak dobrze piszą, to się przekłada na działanie. Sama w ten sposób trafiłam do mecenasa Sangowskiego - nie wiedziałam, kto mi pomoże w kwestii odszkodowania za kolizję, koszty naprawy auta itd. Ubezpieczalnia zamierzała wypłacić tylko minimum, które nawet w połowie nie odpowiadała wydatkom, jakie poniosłam. Dobrze więc, że trafiłam do tej kancelarii i temat udało się załatwić szybko i pozytywnie.

MS-k

Postautor: MS-k » 12 sty 2018, o 20:49

Gdyby ktoś szukał w podobnej sprawie to polecam kancelarię prawną LexNord http://www.lexnord.com/ Naprawdę godne podziwu podejście do sprawy, ogromna fachowość. Oprócz prawa odszkodowawczego zajmują się także innymi sprawami, specjalizują się m.in. w sporach z bankami.