Gdzie po ubezpieczenie OC

zelazny

Gdzie po ubezpieczenie OC

Postautor: zelazny » 15 lis 2015, o 16:42

Witam.Szukam obecnie informacji o poszczególnych towarzystwach ubezpieczeń.Gdzie warto jest się ubezpieczyć?

bartlomiejb

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC

Postautor: bartlomiejb » 17 lis 2015, o 08:35

Tam gdzie jest taniej. Zwracaj jednak uwagę na to aby było to wieksze oraz sprawdzone towarzystwo ubezpieczeń. Zasady się nieco zmieniły i od kwietnia po pieniądze z ubezpieczenia idziesz nie do ubezpieczyciela sprawcy ale do swojego ubezpieczyciela. Tak więc jak sam widzisz lepiej jest wybrać dobrą oraz sprawdzoną firmę. Wszystko możesz sobie wyliczyć również w sieci
Na stronie:
superpolisa.pl/ - wpisujesz dane samochodu oraz wyskakuje Ci w 3 minutuy kalkulacja.
Całe nasze nieszczęście bierze się stąd, że nie umiemy sobie sami wystarczyć

Ubezpieczgoo

Postautor: Ubezpieczgoo » 17 lis 2015, o 16:44

Chociaż wydaje się że przy tym ubezpieczeniu najwazniejsza jest cena to musisz pamiętać że obecnie masz możliwość likwidowania szkody (jeśli jesteś poszkodowany) w TU w którym masz wykupione OC. jest to pewien detal który może okazać się niezbędny jeśli spotka Ciebie przykrość. Pamiętaj również że dotyczy to TU które są w systemie Bezpośredniej Likwidacji Szkód BLS i jedynie między nimi takie rozliczenia mogą zaistnieć. Istnieją pewne wyjątki ale to już online możemy omówić w Ubezpieczgoo.pl

blogoodszkodowaniach
Kontaktowanie:

Postautor: blogoodszkodowaniach » 26 sty 2016, o 15:40

Dzien dobry,

W przypadku samej polisy OC, której zakres odpowiedzialności regulowany jest ustawą w zasadzie do niedawna jedynym kryterium była cena. Przynajmniej dla ubezpieczajacego się, problemy osoby poszkodowanej to inna kwestia.

Natomiast tak jak zostało słusznie zauważone obecnie wchodzi jeszcze w grę bezpośrednia likwidacja szkody, i te okolicznośc warto też mieć na względzie wybierajac ubezpieczenie OC.

Pzodrawiam

kiki349

Postautor: kiki349 » 24 sie 2016, o 14:02

Ja mam w link4 :) link4.pl/ubezpieczenie-samochodu/ubezpieczenie-oc - można więcej poczytać

Trumannq
Kontaktowanie:

Postautor: Trumannq » 24 sie 2016, o 22:04

Najlepiej popytać się znajomych o agenta ubezpieczniowego który doradzi gdzie taniej, lub zostają porównywarki, które zobrazują ile na oko wydasz na oc

udon

Postautor: udon » 30 gru 2016, o 00:49

OC najtaniej kupi się w najmniej popularnych firmach ubezpieczeniowych. TUW TUZ, HDI czy inne które nie wydaja na reklamę dużych środków przez co mogą zaoferować lepsze warunki finansowe.

kruppssa
Kontaktowanie:

Postautor: kruppssa » 13 sty 2017, o 14:22

Jeśli szukacie dobrych ofert ubezpieczeniowych to według mnie powinniście skorzystać z najlepszych możliwych ofert jakie są w dzisiejszych czasach. Odpowiednie ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania czy własnej działalności gospodarczej to podstawa w dzisiejszych czasach. Dlatego ostatnio zdecydowałem się na zakup ac gdzie zaproponowali mi świetne warunki ubezpieczeniowe, jak na duże standardy i wysokie opłaty zrobili mi najlepszą ofertę !

wojtas

Postautor: wojtas » 10 lut 2017, o 23:07

Najlepiej ściągnąć sobie aplikacje na telefon Benefia 24 - w ten sposób można nie tylko znaleźć najlepsza ofertę, ale od razu dokonać zakupu. Rozwiązanie bardzo nowoczesne i wygodne, chociaż trzeba mieć w tym wypadku smartfona, ale w dzisiejszych czasach większość ludzi posiada takie telefony.

julian67

Postautor: julian67 » 11 lut 2017, o 01:34

Ja korzystam od kilku lat z Link4 i zawsze cena jest ok. http://www.znajdzpromocje.pl
Ostatnio zmieniony 7 sie 2017, o 23:13 przez julian67, łącznie zmieniany 1 raz.