kolizja drogowa walbrzych

marcin19r

kolizja drogowa walbrzych

Postautor: marcin19r » 27 paź 2014, o 12:44

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego portalu, wiec proszę o wyrozumiałość. Ostatnio miałem kolizje drogowa, jechałem swoim pasem ruchu i wyprzedzający mnie bus zjeżdżający już na mój pas ruchu po manewrze zahaczył mi lewy narożnik samochodu (u niego prawy tylny bok). Przyjechała policja wypytała o cala sytuacje, kierujący basem stwierdził ze to ja w niego uderzyłem. Policja powiedziała ze nie było ich gdy było zajście i nie są wróżkami z kula aby stwierdzić jak to było i kierują sprawę do sadu aby to rozstrzygnął. nikomu nie zaproponowali mandatu . Co dalej się wydarzy, może ktoś miał taki przypadek. W sadzie rożnie bywa z różnych opowieści ,a nie ma zamiaru płacić za kogoś głupotę. I drugie pytanie, z czyjego OC mam zgłosić teraz szkodę do oględzin samochodu ? będę wdzięczny za informacje.

MarMie
Kontaktowanie:

Re: kolizja drogowa walbrzych

Postautor: MarMie » 28 paź 2014, o 14:09

Sprawę powinni rozstrzygnąć biegli na podstawie korelacji uszkodzeń, a także sąd na podstawie wspominanej opinii, zeznań świadków oraz doświadczenia życiowego. Jeżeli poniósł Pan szkodę proszę zgłosić ją do zakładu ubezpieczeń, w którym sprawca wykupił ubezpieczenie OC.

marcin19r

Postautor: marcin19r » 28 paź 2014, o 14:44

Witam,dziękuję za info

Pitbul

Postautor: Pitbul » 28 gru 2014, o 22:31

Witam ponownie właśnie dowiedziałem się z pani którą rysnąłem dodzwoniła się na policje i chciała odwołać zeznanie jednak pan policjant powiedział że jest to nie możliwe :/ Możecie mi powiedzieć co powinienem zrobić w takiej sytuacji ? Na prawdę nie czułem że rysnąłem jej auto gdybym wiedział od razu bym się zatrzymał i czekał na nią. Powinienem udać się na komisariat w celu wyjaśnienia sytuacji czy też nie ??

blogoodszkodowaniach
Kontaktowanie:

Postautor: blogoodszkodowaniach » 29 sty 2016, o 23:48

Ze swojego Oc Pan nie może, chyba że ma Pan AC.
Może Pan zgłisić z OC tamtego kierocy najwyżej ubezpieczyciel będzie czekać z wypłata do czasu wyroku Sądu
A Sąd oprze sie na opiniibieglego