Ubezpieczenie studenta-absolwenta

tivin123

Ubezpieczenie studenta-absolwenta

Postautor: tivin123 » 23 kwie 2017, o 14:50

Witam,

chciałbym zapytać o to w jaki sposób mogę uzyskać ubezpieczenie zdrowotne pracując na umowę o dzieło i będąc już absolwentem szkoły wyższej. W lutym skończyłem pierwszy stopień studiów i nie podjąłem dalszej edukacji. Posiadam umowę o dzieło. Do końca kwietnia jestem także ubezpieczony przez rodzica natomiast na następny okres ubezpieczeniowy nie zostałem już zgłoszony. Czy jeśli chcę być nadal ubezpieczony czy muszę już teraz podpisać umowę z NFZ (i ewentualnie jakie dokumenty muszę mieć ze sobą żeby taką umowę podpisać) czy jednak przysługuje mi prawo korzystania z usług lekarskich do czerwca ponieważ po zakończeniu studiów mam prawo z nich korzystać przez 4 miesiące. Dodam, że studia skończyłem uzyskaniem dyplomu.

Pozdrawiam

karol546

Re: Ubezpieczenie studenta-absolwenta

Postautor: karol546 » 26 kwie 2017, o 07:03

a po co w ogóle te ubezpieczenie

tivin123

Postautor: tivin123 » 28 kwie 2017, o 17:40

a po to Panie żeby w razie na przykład wypadku samochodowego poskładali mnie w szpitalu za darmo a nie za 20 tysięcy. Poza tym ubezpieczenie dobrowolne mogę w dużej części zwrócić w rozliczeniu za rok

promot
Kontaktowanie:

Postautor: promot » 1 maja 2017, o 21:19

Moje dzieci zawsze kupują sobie ubezpieczenia przez ten portal http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html i zawsze mogą liczyć na pokrycie kosztów leczenia. Warto o tym myśleć niż później mieć poważny problem finansowy na karku.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2017, o 16:54 przez promot, łącznie zmieniany 1 raz.

SlodkaMalinka

Postautor: SlodkaMalinka » 6 cze 2017, o 22:42

Jako dorosły człowiek wiesz już pewnie, że najważniejsze to ubezpieczyć swoje życie! :) Ja ostatnio stanęłam przed wyborem polisy na życie. Znajomy polecił mi zajrzeć na http://www.rankingubezpieczennazycie.pl/porownaj/0.html i to był świetny krok w stronę zakupu ubezpieczenia! Porównałam sobie wiele ofert i wybrałam najkorzystniejszą :) Może i Tobie się przyda?

jarrek2335
Kontaktowanie:

Postautor: jarrek2335 » 23 cze 2017, o 16:28

Ciekawe opcje na ubezpieczenie studenta daliście, dzięki za porady, tego szukałem !