Auto zastępcze z OC sprawy - gdzie wypożyczyć?

stas1010

Auto zastępcze z OC sprawy - gdzie wypożyczyć?

Postautor: stas1010 » 16 lut 2015, o 17:37

Hej :) Niestety, spotkała mnie ostatnio nieprzyjemność w postaci stłuczki (nie z mojej winy na całe szczęście). Zastanawiam się teraz gdzie wypożyczyć auto zastępcze z OC sprawcy. Możecie coś polecić? Ja znalazłem póki co coś takiego http://pojazd-zastepczy.com/, ale chciałbym mieć więcej różnych ofert do wyboru...
Don't go changing, to try and please me, You never let me down before.

MajZi

Re: Auto zastępcze z OC sprawy - gdzie wypożyczyć?

Postautor: MajZi » 24 lip 2015, o 17:53

Witam, a ja się ciesze, ze nasze prawo się cywilizuje i komuna słabnie.
Znajomy polecił mi c-zastepczy.pl, dostalem auto wyzszej klasy niz moja i zupelnie bezproblemowo wyszlo.
Ale siara, będę musiał odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela - bo okazało się, ze nie wszystke elementy widział likiwdator i blacharz. Jak dla mnie to hardkor ale może ktoś ma więcej szczęścia. Dowiedziałem się, że ekipa c-zastepczy.pl ma i daje za darmo: Pakiet Ochrona Prawna i teraz zupełnie za darmo składają odwołania w tej sprawie. Dodatkowo złożą roszczenie o utratę wartości handlowej pojazdu, bo moja Fabiczka nie skończyła jeszcze 5 lat i mam dostać dodatkowe pieniądze. Czas pokaże. Dam znać

czekoladowy15

Postautor: czekoladowy15 » 15 wrz 2015, o 20:51

Zacznijmy może od tego, co robić, gdy zepsuje Ci się auto... ;) Przede wszystkim niezbędna jest pomoc drogowa! Warto zajrzeć tutaj: http://holowanie.i-poznan.pl/oferta

autopasja

Postautor: autopasja » 14 gru 2016, o 22:05

Jest wiele firm specjalizującym się w takiej formie wynajem z oc to dobre rozwiązanie ja korzystałem z auto etapia i jestem zadowolony.

KarolinaNowak

Postautor: KarolinaNowak » 19 gru 2016, o 22:22

Tak naprawdę w przypadku wynajmu samochodów mamy dziś bardzo wiele możliwości. Przy czym na pewno jeżeli chodzi o oferty dla biznesu, warto wziąć pod uwagę taką ofertę jak http://vanfleet.pl/car-sharing-for-business/ , gdzie korzystając z ciekawych rozwiązań, mamy szansę na optymalne wykorzystanie auta w firmie.

udon

Postautor: udon » 6 sty 2017, o 21:47

A czy najtańsze ubezpieczenie oc ma też taką opcję, jak wynajem samochodu z polisy?

OdszkodowaniaPCO
Kontaktowanie:

Postautor: OdszkodowaniaPCO » 18 sty 2017, o 10:09

Stłuczka nie klasyfikuje z automatu możliwość otrzymania auta zastępczego. Polisa OC daje taką możliwość, jeśli auto, które uległo wypadkowi nie nadaje się do ruchu lub jest wymagana długotrwała naprawa.
Polskie Centrum Odszkodowań - Twoje odszkodowanie po wypadku.