porada

stanislaw.52

porada

Postautor: stanislaw.52 » 27 lut 2010, o 11:14

Jesteśmy po rozwodzie już ponad 5 lat. Mamy 6 dzieci 4 dorosłych z których 3 jest usamodzielnionych mieszkają gdzie indziej.Jestem ojcem dzieci i sąd zdecydował,że małoletnie dzieci mają mieszkać z ojcem.Starsza córka ma ponad 26 lat i kończy studia magisterskie.Starsze dzieci są zbuntowane przez matkę przeciwko mnie ojcu.Zamieszkując razem starsza córka stara się jak najskuteczniej zdezorganizować mi życie,usunęła mi meble z mieszkania tzn.z pokoju w którym mieszka ,ale znajdowały tam się wspólne rzeczy jak pościel,ręczniki,ubrania małoletnich dzieci i 3 spania(1 półkotapczan i łóżko małżeńskie)ponadto manipuluje dziećmi ,podrywa mi autorytet,jeśli wymagam od dzieci to mówi dzieciom ,że to niesłuszne,lub dzieci odrabiają lekcje a Ona włącza głośno film i dzieci rozprasza.Płaci tylko za prąd ,w opłatach za utrzymanie mieszkania nie partycypuje,a zajmuje duży pokój sama w mieszkaniu jest 3 pokoje dwa 20 metrowe i 1 1o metrowy.Wspólne zamieszkiwanie jest trudne ,chciałbym sobie również ułożyć życie osobiste,ale nie wyobrażam sobie abym mógł mieszkać z przyszłą żoną i wrogo nastawioną córką.Czy jest możliwość aby córka nie mieszkała razem w tym samym mieszkaniu,nie chce podjąć pracy większość czasu siedzi w domu i monitoruje sytuację aby wspólnie z matką wykorzystywać przed sądem bo są problemy z kontaktami matki z małoletnimi,jest częściowo pozbawiona praw rodzicielskich a ma paszporty dzieci i istnieje obawa wywiezienia dzieci poza UE.Przez 2 tygodni ferii miała okres kontaktu z dziećmi więc poprosiłem aby mieszkała razem z nami w mieszkaniu dla lepszego kontaktu i zmniejszonej możliwości buntowania dzieci ,nie pozwalałem jednocześnie 2 dzieci zabierać tylko pojedynczo ze względu na paszporty które ma chodziła z dziećmi głównie po sklepach przekupując dzieci.Sąd za to ,że na końcu ferii nie pozwoliłem wyjść z córką matce na sprawie którą założyłem o pozbawienie praw rodzicielskich dla matki a sąd ograniczył mi władzę rodzicielską przez nadzór kuratora. Czy wobec tego jestem skazany na powtórkę? Czy matka będzie mogła dokończyć dzieła doprowadzając do zerwania więzi ze mną tak jak ze starszymi już ma miejsce i nawet w obecności matki syn groził 2 razy ,że mnie zabije.Pytania końcowe :
-1 czy mogę wymeldować starszą córkę ,aby nie mieszkała z nami .
-2 co zrobić ,aby matka nie buntowała dzieci przeciwko mnie bo jeśli bronię przed tym to sąd mnie karze za to.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.stanislaw.52

tens

Re: porada

Postautor: tens » 23 sty 2019, o 00:56

Jeśli chcesz sprawić komuś prezent zajrzyj na stronę http://www.elway.biz/33-posciel-3d są na niej fajne komplety pościeli 3d, jak dla mnie rewelacja jeśli chodzi o prezent np na parapetówkę