Rozwod, opieka nad dzieckiem

Monika10014

Rozwod, opieka nad dzieckiem

Postautor: Monika10014 » 19 sty 2014, o 16:22

Mamy z mezem 2 miesieczna coreczke. Od dawna nam sie nie uklada ale od pewnego czasu jest bardzo zle. Maz ma problemy z alkoholem, pali rowniez marihuane. Nie mamy na niego zadnego wplywu. Kolejna prace stracil przez alkohol. Teraz dorabia na czarno. Pod wplywem jest agresywny i nieprzewidywalny. Zdarzylo sie ze podniosll na mnie reke, z czego raz kiedy bylam jeszcze w ciazy. Ubliza mi, obraza, zarzuca nie poradnosc. Chce rozwodu, chce odejsc. Samaa jestem w trudnej sytuacji. Nie mam rodzicow, wlasnego mieszkania i pracy. Chce wrocic na jakis czas do babci, poukladac sobie zycie, znalezc prace, zajac sie swoim zdrowiem. Maz i jego rodzina oswiadczyli ze beda wallczyc o nasze dziecko. Chca udowodnic ze jestem zla matka, zle zajmuje sie coreczka. W moje urodziny przyjaciolki przygotowaly mi male przyjecie niespodzianke. Tort, jedzenie. Dallam sie namowic. Przyjaciolka nalegala, wiec do Julki przyszlla jej mama, zaufana osoba. Maz mial wrocic z pracy jak najszybciej. Kiedy wrocilam ledwo stal na nogach, pijany, nacpany. Wyrzucilam go z domu, chcac uniknac awantur. Teraz on i jego rodziina chca wykorzystac to ze wyszlam z domu i udowodnic ze jestem wyrodna matka. Czy maja taka szanse? Czy dla sadu faktycznie moge byc nieodpowiiedzialna? Czy jakis sad moze mu przyznac opieke nad dzieckiem? Pomozcie, bo nie moge spac po nocach...

Prawnik_1209

Re: Rozwod, opieka nad dzieckiem

Postautor: Prawnik_1209 » 21 sty 2014, o 13:53

Witam,

Powinna Pani zgromadzić jakieś dowody na okoliczność traktowania Pani przez męża. Chodzi mi przede wszystkim o jakieś nagrania, dyktafon, kamera, świadków itp. Proszę spróbować założyć tzw. niebieską kartę. Proszę zgromadzić dowody również potwierdzające fakt sprawowania opieki przez Panią nad dzieckiem. Myślę, że przy dobrym poprowadzeniu sprawy oraz zebranym materiale dowodowym sprawa powinna zakończyć się pomyślnie dla Pani.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
Kancelaria Adwokacka
adw. Piotr Meller

Aniołek

Postautor: Aniołek » 27 wrz 2015, o 21:30

Ja również uważam, że jest Pani zbyt wartościową kobieta, aby być z kimś takim jak ten człowiek, z którym Pani się związała. Czasami w życiu musi się coś stać, aby ktoś zrozumiał co stracił, czasami trzeba upaść, aby powstać. Myślę, że ma Pani w sobie tyle siły i determinacji, że żadna siła nie odbierze Pani tego, co w tej chwili jest dla Pani najważniejsze. Również uważam, że nie ma Pani się czego obawiać, jeżeli chodzi o sądy prawda zawsze wyjdzie na jaw, a przecież wierze i jestem przekonany, że nie ma Pani sobie nic do zarzucenia. W. K

andzia0622

Postautor: andzia0622 » 17 lis 2016, o 03:05

powodzenia

Magda28Lawyer

Postautor: Magda28Lawyer » 14 gru 2016, o 13:13

Te rozwody to po prostu złote żniwa dla prawników. Ogólnie przed każdym małżeństwem trzeba mieć intercyzę.