separcja ,mieszkanie

majka28

separcja ,mieszkanie

Postautor: majka28 » 16 lut 2010, o 02:01

witajcie.mam 28lat dwie małe córeczki w wieku 6 i 2 latka.wlasnie zlozylam pozew o separacje i almenty.od 6 lat wynajmujemy z mezem mieszkanie (pokuj kuchnia i lazienka) na wsi, ja nie mam zadnej bliskiej rodziny,ani przyjaciol, ojciec 2lata temu wymeldowal mnie i moje dzieci administracyjnie ze swojego mieszkania gdzie mialysmy z dziecmi staly meldunek.teraz mamy tylko meldunek tymczasowy,mąz ma staly meldunek w domu u swoich rodzicow.od dawna nam sie w zyciu nie uklada nie umiemy juz ze soba rozmawiac, nie uprawiamy sexu, nie robimy praktyznie nic razem, ja jestem obecnie od ok pol roku bez pracy, a maz nie daje mi ani zlotowki na dzieci, nigdy nie dawal, zawsze musialam sie martwic sama,od czasu do czasu zrobi jakies zakupy, ale tylko wyłacznie do jedzenia, nic poza tym, zrobil sobie zemnie sluzaca i uwaza ze jak robie swoje i sie nie buntuje to wszystko jest jak powinno, czyli mu na reke, w zeszlym roku zlozylam pozew o rozwod, ale zrezygnowalam poniewaz nigzie nie moglam znalesc pomocy, poprostu nie umialam nie wiedzialam gdzie szukac, zreszta do dzis nie wiem, mąz zneca sie nademna psychicznie, czasem naprawde mam ochote zejsc z tego swiata bo czuje sie nie potrzebna i bezużyteczna, ale wiem ze mąż zmarnowalby nasze dzieci, bo pochodzi z rodziny patologicznej, gdzie kazdy h....zyje na swoj strój.ja niemam dokad sie wyprowadzic z dziecmi, na chwile obecną mam tylko 159zl rodzinnego które zawsze zanosze do sklepu zeby zaplacic dlug a to tak jakbym nic nie miala, chcialam sie dowiedziec jak to jest w naszym prawie,skoro ja i dzieci nie mamy dokad pujsc a mąż ma meldunek staly to czy jest jakas mozliwosc zeby to on sie wyprowadzil(po dobroci nigdy tego nie zrobi) choc przez cale nasze malzenstwo dorabialismy sie razem maz uwaza ze wszystko jest jego bo raty byly na niego.chcialam sie tylko dowiedziec czy jest jakas mozliwosc zeby maz sie wyprowadzil po ozeczeniuseparacji z mieszkania ktore wynajmujemy?dodam ze umowa najmu wygasa w listopadzie br, i jest podpisana na nas oboje.bardzo prosze jesli ktos sie wogule orientuje o odpowiedz w miare szybkom,serdecznie wszystkich pozdrawiam i juz z góry dziękuje

majka28

Re: separcja ,mieszkanie

Postautor: majka28 » 17 lut 2010, o 22:59

czy ktoś może mi pomóc?

duralexcompl

Postautor: duralexcompl » 18 lut 2010, o 03:11

1. Orzeczenie separacji oznacza ustanie małżeńskiej wspólności majatkowej. (jednak jej podział przeprowadza się w odrębnym postępowaniu a wszystko co zakupiliście w czasie trwania mażeństwa co do zasady dzieli się po połowie)
2. Jeżeli mąż znęca się nad rodziną, może warto poinformować o tym organy ścigania? Proszę zajrzeć na stronę www.pokrzywdzeni.gov.pl być może znajdzie Pani tam coś interesującego w swoim przypadku.
3. Formalnie będzie problem, aby pozbyć się go z domu i widzę tylko dwa wyjścia:
a) nie będzie płacił za czynsz, a Pani tak - na skutek czego właściciel wypowie umowę tylko mężowi *finansowo może będzie Pani łatwiej bo jemu przyjdzie jeszcze płacić alimenty.
b) sąd orzeknie w wyroku o znęcanie się zakaz zbliżania się do rodziny

Gardian

Postautor: Gardian » 6 kwie 2018, o 20:20

No dobra, mówisz, że nie uprawiacie seksu- jak dla mnie to może być jeden z głównych powodów rozpadu tego uczucia... Dlaczego nie dacie sobie szansy i nie spróbujecie po prostu jakoś podsycić tego uczucia? :) Ja już też byłem w separacji z żoną, mieliśmy się rozwodzić, ale postanowiliśmy spróbować ten ostatni raz. Zaszaleliśmy i zamówiliśmy z https://swiat-doznan.pl/ gadżety erotyczne, które tak naprawdę uratowały nasze małżeństwo! Dzięki nim nasze życie seksualne stało się cudowniejsze niż kiedykolwiek :)

Rafal12m

Postautor: Rafal12m » 9 kwie 2018, o 17:01

Nie wiem czy wiecie ale na http://www.systemykominowe.pl/systemy-k ... turbo.html znajdziecie naprawdę świetną ofertę kominków do pieca gazowego. Uważam, że jest to naprawdę ciekawe oferta.