Wezwania do usunięcia braków formalnych pisma procesowego

DeV

Wezwania do usunięcia braków formalnych pisma procesowego

Postautor: DeV » 22 lis 2018, o 00:20

Witam,
od jakiegoś czasu staram się o wynagrodzenie za sprawowanie funkcji opiekuna prawnego nad małoletnimi. Wysłałem stosowne pismo, po czym otrzymałem pismo zwrotne z sądu, które wzywa do usunięcia braków formalnych w postaci:
podania numeru PESEL
wskazania żądanej kwoty
przedłożenia odpisu wniosku (w 2 egzemplarzach).
Napisałem więc osobne pismo z powyższymi danymi w dwóch egzemplarzach, dodatkowo dołączyłem również jeszcze raz poprzedni wniosek dla pewności. Łącznie Sąd posiadał 2x pierwszy wniosek i 2x pismo uzupełniające.
Ku mojemu zdziwieniu otrzymałem niedawno kolejne "wezwanie do usunięcia braków formalnych pisma z dnia xxxxx w sprawie wniosku o przyznanie opiekunowi wynagrodzenia poprzez przedłożenie 2 egzemplarzy wniosku". Kompletnie już nie wiem co mam ponownie wysłać, przecież dostarczyłem już łącznie 4 pisma. Czy może Sąd chce abym uzupełnił pierwsze, pierwotne pismo o dane z uzupełnienia by wszystko było na jednym dokumencie, czy może potrzebuje po coś ponownie dwa egzemplarze pierwszego wniosku bez korekty?
Bardzo proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej sytuacji.
Pozdrawiam

Michał T.

Re: Wezwania do usunięcia braków formalnych pisma procesowego

Postautor: Michał T. » 22 lis 2018, o 11:26

Proszę skontaktować się z sądem, do którego Pan to pismo kierował (choćby telefonicznie) i spróbować dopytać, tam prędzej będą mieli wgląd w tę konkretną sprawę i wyjaśnią, co należy zrobić.

iguu

Re: Wezwania do usunięcia braków formalnych pisma procesowego

Postautor: iguu » 22 lis 2018, o 11:34

zgadzam sie, od razu dzwonic do sądu, oni najlepiej tutaj poradzą co i jak
Szukasz skutecznego kremu na zmarszczki? Nie można lepiej trafić! https://www.odchudzamsie.pl/profil/5005/blog/na-zmarszczki-poznaj-richevon