Kontakty z dzieckiem

Gosia6

Kontakty z dzieckiem

Postautor: Gosia6 » 25 sie 2018, o 15:20

Witam, mam pytanie odnośnie kontaktów Z dzieckiem ustalonych sadownie. Miejsce pobytu mojej córki ustalone jest przy mnie. W każdy 1, 3 i 4 weekend miesiąca mój mąż widzi się z dzieckiem. W wakacje natomiast to nie obowiązuje i zostały mu przyznane ogólnie 20 dni na widzenie z dzieckiem. Wakacje kończą się 31 sierpnia i jest to piątek. W zwiazku Z tym pytanie czy piątek jest jeszcze moim dniem z racji tego że to jeszcze wakacje czy powinnam dac dziecko mężowi gdyż zaczyna się weekend rozpoczynający rok szkolny. Pozdrawiam

yummystick9q

Re: Kontakty z dzieckiem

Postautor: yummystick9q » 13 wrz 2018, o 15:09

Mam do Was niezmiernie ważne dla mnie pytanie. Mam na myśli zwłaszcza środki bezpieczeństwa w okresie trwania urlopu. Spójrzcie na ekuz warszawa (polisaturystyczna.pl), są tam dotknięte istotnie intrygujące tematy. Czy uważacie, iż takie polisa turystyczne będzie solidnym wyborem?
Dawać to nie znaczy tracić – Antoine de Saint-Exupéry

toddler00

Postautor: toddler00 » 7 lut 2019, o 11:02

Uważam, ze wspólne wakacje z dzieckiem to najlepsza okazja aby odbudować więź oraz poprawić relację.
Najlepsze do tego będą piesze wędrówki po Tatrach, Beskidach lub Sudetach.
Znacie może jakieś sprawdzone i godne polecenia tanie noclegi zakopane?

Waideli

Postautor: Waideli » 8 lut 2019, o 19:33

Nie mam za bardzo zdania w tym obszarze tematycznym. Nie będę w stanie doradzić.
Skoro bogowie spoglądają na bękarty nieprzychylnym okiem, (...) dlaczego obdarzają mężczyzn taką żądzą?

p.stefanski

Postautor: p.stefanski » 15 maja 2019, o 09:03

toddler00 pisze:Uważam, ze wspólne wakacje z dzieckiem to najlepsza okazja aby odbudować więź oraz poprawić relację.
Najlepsze do tego będą piesze wędrówki po Tatrach, Beskidach lub Sudetach.
Znacie może jakieś sprawdzone i godne polecenia tanie noclegi zakopane?

To prawda. My planujemy np wspólny wyjazd do Legolandu. Na stronie OkBus piszą, że bardzo łatwo zaplanować tam podróż.

maniek5

Postautor: maniek5 » 15 maja 2019, o 12:30

Również słyszałem o firmie OkBus. Podobno ich autobusy z Łodzi do Warszawy są mega tanie i wygodne :)

denis27

Postautor: denis27 » 17 sie 2019, o 22:28

toddler00 pisze:Uważam, ze wspólne wakacje z dzieckiem to najlepsza okazja aby odbudować więź oraz poprawić relację.

O tak, to prawda. Podróże zbliżają i przede wszystkim uczą. Ja chciałem zrobić frajdę mojemu synkowi i zabrać go na wycieczkę, ale autokarem. Jeszcze nigdy nie jechał. Zawsze wszędzie jeździmy samochodem. Jest jeszcze mały, więc nie zamierzamy się wybierać w dalekie trasy. Mieszkamy w Lublinie, więc pomyślałem o Chełmie. Znalazłem stronę https://dworzeconline.pl/rozklad-jazdy/rozklad/lublin-chelm?city=42328&from=36089&to=42328, gdzie mogę wyszukać interesujące mnie połączenia i od razu kupić bilet. Parę atrakcji turystycznych mają, więc nie będziemy się nudzić.

BalbinaQ

Postautor: BalbinaQ » wczoraj, o 15:15

Wróćmy jednak do sprawy kontaktów z dzieckiem,żeby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat,warto poprosić o radę adwokata z kancelarii adwokackiej M.Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/
Jest to kancelaria adwokacka z wielkim doświadczeniem i przyjaznym nastawieniem do każdego klienta.