Próba wywiezienia za granicę 3 letniego dziecka bez zgody Ojca

Julka123

Próba wywiezienia za granicę 3 letniego dziecka bez zgody Ojca

Postautor: Julka123 » 3 sie 2018, o 09:51

Dzień dobry
Sprowadza mnie do państwa pytanie o moją chrześnice. Niestety mój brat po tajem nie zgodził się na wyronienie dowodu dziecku (ma 3 latka ) po rozwodsię z żoną. Miało być tak,że Ona będzie jezdizv do swojego nowego patera do Norwego w odwiedziny a teraz gdy On wyjeżdża,ona jedzie razem z nim i stwierdza że będzie bratu przywozić dziecko na tydzień każdego miesiąca. Niestety ona już tyle nam wycieła numerów łamiąc umowe sądową,że my jej nie wierzymy. Brat płaci alimenty,a teraz nawet dziecka może nie widzieć. Czy jest jakieś prawo,gdzie jest napisane,że Ona nie może wywieźć tego dziecka na stałe za granice bez zgody Ojca ? Bo On się nei zgadza,dowód miał być zrobiony, po to aby ona odwiedzała swojego partnera a nie po to aby je wywiozła i nie było kontaktu z małoletnim. My teraz będziemy pozbawieni jej a mAmy takie same prawa co ona i jest to przyznane sądownie. Bardzo proszę o odpowiedź i odrazu z góry za nią dziękuję.