ojciec nie chce oddać dziecka

barbara

ojciec nie chce oddać dziecka

Postautor: barbara » 9 maja 2018, o 18:02

Witam szukam bezpłatnej porady prawnej.Wyprowadziłam się z dzieckiem od ojca córki .Kilka dni po wyprowadzce ojciec dziecka nie interesował się córką . Później stwierdził że chce widzieć się z dzieckiem jak powiedziałam ze ma łożyć na utrzymanie małoletniej stwierdził ze utrudniam mu kontakty nasłał na mnie opiekę. Zgodziłam się na ugodę przemiennego wychowania i po drugim spotkaniu nie przywiózł mi dziecka i nie chce oddać . po wyprowadzce złożyłam pismo do sądu o wyłączną opiekę kilka dni temu złożyłam kolejne o przyspieszenie sprawy. Dzwoniłam na policje i do opieki nic nie mogą zrobić . Ojciec córki stwierdził że ja mam przyjechać że nie zależy mi na córce ,a ja się boję tam jechać ponieważ jest nie obliczalny robi awantury przy dziecku i do tego podczas z jednych awantur rozwalił drzwi. Proszę o poradę bo już nie wiem co robić .

poradyprawne24

Re: ojciec nie chce oddać dziecka

Postautor: poradyprawne24 » 22 maja 2018, o 14:36

Bardzo przykra sytuacja . Polecam konsultację prawną w tym temacie

ciopas

Re: ojciec nie chce oddać dziecka

Postautor: ciopas » 10 cze 2018, o 10:23

https://6krokow.pl/ile-kosztuje-uruchomienie-franczyzy/ Ciężka sprawa, poczytaj o franczyzie.