Problem rodziny i mieszkaniowy.

anna_adamczyk

Problem rodziny i mieszkaniowy.

Postautor: anna_adamczyk » 12 kwie 2018, o 15:20

Witam mam 26 lat urodziłam się w Krakowie i zamieszkałam z rodzicami w domu jednorodiznnym. W wieku 6 lat rodzice się rozeszli ponieważ mój ojciec zrobił drugiej kobiecie dziecko i zdradził moja mamę a mnie sąd przyznał mamie. Mieszkałam z mamą do 11 roku życia ale bardzo mnie biła, chodziłam do szkoły fioletowa cała z siniakow i wkoncu sprawę zgłoszono na policję i po obdukcji sąd mnie przyznał spowrotem do ojca. Ojciec był w drugim małżeństwie i miał już kolejna dwójkę dzieci a żona ojca mnie nienawidziła za to że żyje miałam z nią piekło. Ojciec prowadził firme dobrze im się powodzilo ale ja chodziłam w dziurawych butach i w najgorszych ubraniach, nie moglam jesc obiadu w domu i duzo tego bylo przy okazji psychicznie mnie wykanczala do 18 roku życia, mój ojciec totalny pantofel jak przychodziły po mnie koleżanki żucala hasło "jak ją puscisz nie zrobie ci loda" i w takich warunkach mi było dane sie wychowywać. Jak tylko skończyłam 18 lat wyrzuciła mnie z domu, ojciec się nie wstawił w obronie mojej. Jestem tam zameldowana więc przyjezdzalam z policją ale mnie nie wypuściła do domu i policja mi nie pomogła. Jak by mnie wpuściła to i tak by mnie zaraz wyrzuciła. Minęło 8 lat ja mieszkam na wynajmowanych jest mi ciężko a o mojej poczcie mogę zapomnieć bo wszystko wyrzucają. Właścicielem domu jest babcia mama ojca która nie ma serca wyrzucić z domu syna z żoną i dziećmi. Jestem zdana sama na siebie na ojca i na matkę nie mogę liczyć i pisze tutaj żeby się dowiedzieć czy mam jakieś szanse że skoro mnie tak rodzina potraktowała czy mi się nie należy jakieś mieszkanie? Jaka kolwiek pomoc!

Ulek7t

Re: Problem rodziny i mieszkaniowy.

Postautor: Ulek7t » 30 kwie 2018, o 17:13

Co trzeba posiadać w kuchni aby nazwać ją funkcjonalną? Jeśli nie wiesz to wejdź sobie na http://www.interaktywna.pl/styl-zycia/d ... zapomniec/ i poczytaj informacje na ten temat, które mogą przydać się nie jednej osobie.

dr.holliday

Re: Problem rodziny i mieszkaniowy.

Postautor: dr.holliday » 7 maja 2018, o 22:22

Wydaje mi się, że Twój post jest troszkę nie w temacie