Sprawa o miejsce zamieszkania nieletniej

patrycja1697

Sprawa o miejsce zamieszkania nieletniej

Postautor: patrycja1697 » 6 kwie 2018, o 10:50

Dzień Dobry. Mam pewien problem z wyznaczonym sędziom, który prowadzi sprawę o miejsce zamieszkania nieletniej. A mianowicie, pierwsza rozprawa się odbyła w październiku ubiegłego roku. W styczniu tego roku było spotkanie z biegłym psychologiem i z moją 8 letnią córką , opinie wystawili na moją korzyść, natomiast żona ma skierowanie na leczenie uzależnienia bo nadużywa alkoholu. Następna sprawa miała się odbyć 21 marca ale nie odbyła się, gdyż sędzia jest na zwolnieniu lekarskim od lutego, bo ma problemy z kręgosłupem, i do tej pory jeszcze nie wrócił do pracy. Moje pytanie czy da się to jakoś przyspieszyć , np . po przez zmianę sędziego, czy sędzia przy ustaleniu pobytu dziecka nie powinien zlecić wywiadu środowiskowego i dlaczego nie zgodził się żeby przesłuchać świadków którzy mają duże znaczenie w sprawie. (niestety z tego co wiem sędzia ten jest obiektywny i idzie za matkami)

Henryk777

Re: Sprawa o miejsce zamieszkania nieletniej

Postautor: Henryk777 » 13 kwie 2018, o 13:41

Ogólnie to polecam wejść sobie na https://rentgenpoznan.pl/ i zapoznać się z centrum badania rtg. Myśle, że nie jedna osoba będzie naprawdę zadowolona ze skorzystania z takich usług. Poza tym wiele osób tam chodzi i wiele osób chwali to miejsce.