Widzenie wnuka z dziadkami

FoxyLady29

Widzenie wnuka z dziadkami

Postautor: FoxyLady29 » 28 mar 2018, o 23:15

Mój partner dwa tygodnie temu popełnił samobójstwo jego rodzice czyli dziadki mojego syna oczywiscie obarczaja wina mnie bo nie chciałam z nim być dlatego ze notorycznie kłamał znęcał sie psychicznie i fizycznie nademna dwójka moich dzieci z poprzedniego zwiazku i swoim biologicznym synem. Wiem ze chca widywać się z wnukiem ale chca bo zabierać poprzez swojego znajomego który miałby dziecko zabierać z domu i przywozi do nich. Ja sie na to nie zgodzilam bo nie chce obarczac obcej osoby odpowiedzialnoscia za moje dziecko chcieli tak zrobić ponieważ z wiadomych przyczyn nie chca mnie widzieć. Dziadek mojego syna dzien bez alkoholu uwaza za stracony nie raz w obecności znajomych mi groził nigdy bezpośrednio mi. Dzisiaj odmowilam zawiezienia syna przez znajomego ponieważ dziecko się rozchorowalo. I teraz moje pytanie jeśli pojda do sądu o widzenia z wnukiem biorąc pod uwage ze dziadek pije moze mówić dziecku ze to z mojej winy jego tata nie zyje jakie maja szanse na korzystny dla siebie wyrok. Dodam że dziecko ma 2.5 roku. Bede wdzieczna za kazda porade